Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyors mozgásfejlődésű babád,...

Gyors mozgásfejlődésű babád, inkább kis- normál- vagy nagysúlyú volt?

Figyelt kérdés

Mikor forgott?Mikor állt négykézlábra?Mikor ültfel?


Köszi a válaszokat!



#mozgásfejlődés súly
2012. nov. 5. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

4 hósan hasról hátra, 5 hósan hátról hasra, 7 hósan mászott, ült is, kb. 2 hét múlva felállt, 8 hósan kapaszkodva lépegetett. A doki gyors mozgásfejlődésűnek mondta.

Kis súlyú, kisfiú.

2012. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért kérdem, merta lányom holnap lesz fél éves és 10 kiló!Tartja a havi 1 kiló hízást amióta megszületett,4100 grammal!


2 hónaposan fordult hasrólhátra, 3 hósan hátról hasra, 4 hósan négykézlábra állt, és pár napja felült!


Csak mindenki, akimeglátja mondja, hogy neaggódjak ha nemforog...

Ésmikor elmondommiketcsinál senki nem hiszi el...


Pedig minek hazudnék,csak az hiszi el aki látja


Köszi hogy elmondhattam

2012. nov. 5. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
az én fiam is gyorsan fejlődött, pedig nagy baba volt, és havonta egy kilót hízott. 5 hónaposan stabilan ült, 2 hetesen oldalra fordult, hasról hátra 2 hónaposan, vissza is. Nem akarták elhinni, csak amikor látták. Nem erőltettem soha semmit, a kiságyában, szőnyegen produkálta magát. 6 hónaposan egyedül kapaszkodva állt, felállt, 7 hósan kúszott, 9 hósan kezdett lépegetni, 2 hétre rá stabilan járt. Most egy éves múlt, 15 kilón felül van, 85 centi, 4 kilóval született. Neki a mozgása fejlődött gyorsan, a beszéde lassan, még csak pár szót mond.
2012. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

extra gyors fejlódésű

már a kórházban oldalára fordult 2-3 hósan ide oda forgott, 5 hósan ült kúszott

6 hósan felállt, mászott,nem volt 9 hós hogy elindult

nagy baba, 4.5kg val születtett fiú,

most 15 hós, 14 kg :) és fut :)

2012. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 53 cm-vel és 3160 gr-mal született. Júliusban töltötte a kettőt, októberben 98 cm és 15 kg volt. Normál súlyú. 3 hónaposan forgott, 5 hónaposan kúszott, 6 hónaposan mászott, 7 hónaposan kapaszkodva felállt, 8 hónaposan kapaszkodva már megtett pár lépést, de 13 hónapos volt, mire önállóan járni kezdett. Szerintem attól, hogy egy baba nagyobb súlyú, mint az átlag még lehet mozgékonyabb, ez nemcsak a súlytól függ.
2012. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!