Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok már testápolót a...

Használtok már testápolót a babátoknak? Ha igen, milyet? Másfél éves.

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Újszülött kora óta van itthon a gyerekeimnek, ált. Gabi testápoló, de őszintén szólva nem igazán használom. Nagyon-nagyon ritkán, mert nem látom szükségét.
2012. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Perennial-t, mert száraz volt a bőre. Ez nem tartalmaz kőolajszármazékot. Vízbázisú termék.
2012. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmi boltban kapható illatosított fürdetőt nem használok. Bár azért irigykedem, amikor más lakásába belépve megérzem az illatát, de saját tapasztalatból kiindulva nem teszem tönkre a bőrét velük. Gyógyszertári fürdetőt használunk, ez elég krémes. Semmi egyebet. Gyönyörű pihe-puha bőre van.
2012. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári testápolót. Nagyon száraz,érzékeny a bőre. 2 éves kisfiú
2012. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én az elején gyógyszertárit használtam 6 hónapos koráig. Utána áttértünk a Neogranormonra és azót is azt használom. A fiam most 15 hónapos és nagyon szereti, ha kenegetem vele:)
2012. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első 3-4 hónapban gyógyszertárit használtam, aztán áttértem frezyderm babatejre, nagyon szeretem. Rendelni szoktam általában, úgy olcsóbb.
2012. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is gyógyszertári kutyulósat használunk, és nagyon szeretem, nagyon finom puha lesz tőle a bőre. De ha kipállik a kis bőre, ott ahol összeér, mondjuk a nyakánál, oda is azt kenem, nagyon szépen tartja a bőrét. Egyébként nagyon száradt neki...
2012. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam, hogy milyen gyakran kell kenni a baba bőrét, mert pl. az enyém nagyon száraz és nem szeretném, ha a gyerekeké is az lenne. Kb.2-3 naponta kenem Neogranormon testápolóval. Pumpás, jó illatú.
2012. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a gyógyszertárira 4napos korában allergiások lettünk. A babé(azon belül is az érzékeny bőrűeknek ) termékcsaládot hasznàljuk 5 napos korától. (Testápoló, arcápoló, fürdetőgél, Sampon , popsikrém, napkrém)
2012. nov. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól lesz száraz a bőr, ha elkezdik ilyen kencékkel macerálni... mi nem használunk ilyeneket, sem magunkon, sem a gyereken, és mindenkinek gyönyörű bőre van. A legfontosabb, hogy sokat kell inni (vizet), és ha megoldható, esővízzel fürödni.
2012. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!