Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 5 napig...

Menstruáció előtt 5 napig barnázok, utána rendesen megjön. Gyógynövényekkel lehet segíteni a bajon vagy feltétlenül valamilyen gyógyszer/kivizsgálás szükséges?

Figyelt kérdés

15 hónapos a fiam. 13 hónapos koráig szoptattam. 3-4 hónapja így jön meg a menstruációm. Kezdek aggódni. Múltkor a nőgyógyász lerázott, hogy "szoptattam-belefér". Szerintem nem fér bele.

Van valami ötletetek, bevált gyógynövény?

Köszönöm, aki esetleg tudna segíteni.


2010. ápr. 15. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 22 hónapos, és még szopik. Egy évig szedtem a szoptatós fog.gátlót, addig egyáltalán nem menstruáltam. Utána is nehezen indult be, és nekem is néha úgy jön meg hogy előtte barnázok pár napig,és csak nagynehezen jön meg.Ősszel voltam rákszűrésen, ott minden OK. Egyenlőre én ez miatt nem aggódok, majd ha már nem szopik a rendes fog.gátló rendesen beállítja.
2010. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még a teherbeesésem előtt jött meg így évekig, egy nőgyógyászati műtét óta. Úgy tudom hormonális háttere van. Voltam több nőgyógyásznál is, de egyik sem foglalkozott vele, szóval valószínűleg nincs különösebb jelentősége. Várj még vele pár hónapot, aztán kérdezz rá megint a nőgyógyásznál, mondd meg hogy téged nagyon zavar, és akkor biztos tud tenni valamit.
2010. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a hormonjaid
2016. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hormon hiányod lehet
2016. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!