Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó az utazóágy? Mire...

Mire jó az utazóágy? Mire használják? Feltétlenül szükséges venni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem egyáltalán nem szükséges. Akkor jó, ha olyan messzire utaztok ahol ott is akartok aludni, vagy hosszabb időt eltölteni. Praktikus és összecsukható, elfér az autóban. De szerintem ha nincs ilyen tervetek pici babával, fölösleges egyenlőre megvenni. Úgyis kell annyi fontosabb dolog is.

Üdv, 39 hetes kismama

2008. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2008. júl. 8. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi előre vettünk utazóágyat, de csak azért, mert mindkét nagyi vidéken van. Úgyhogy mi biztos kihasználjuk majd, de egyáltalán nem fontos, ha nem ilyenek a körülmények.
2008. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is azért vettünk ,mert vidéken laknak a szülők és ha hazamegyünk legyen külön helye.Meg mi szeretünk utazgatni is amúgy...ha ilyenek vagytok érdemes venni,de hanem akkor nem.HA tudod ,hogynéha mentek egy két napot veletek is elalszik sztem ,de ah sűrűbben mentek akkor nem.
2008. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én két hónapja vettem (akkor volt a fiam hat hónapos), amikor elkezdtük tervezni a balatoni nyaralást. Ehhez kelleni fog, mert az apartmanban nincs kiságy, így egyszerűbb. Meg a párom szülei messze laknak, ha oda megyünk, akkor is kell az utazóágy. De előre én sem vettem meg, és eddig igazából nem is volt rá szükség, de most majd megyünk nemsokára nagyi-látogatóba is (eddig ők jöttek ide).
2008. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is a nagyszülők laknak viédken, és most is egy hétre megyünk. A baba aleludna köztünk is, de félek, itthon nem tetszene neki akkor megint a kiságy, ezért inkább kap egy utazóágyat, és az lesz a helye. Ezt akárhova viheted, és a baba megszokja, ugyanúgy sajátjának tekinti majd.

És ha van otthon helyed, vagy olyan a lakás, jó járókának is. Nálam pl igen messze van a szoba a konyhától, a konyhában is fel tudom állítani majd, amíg ott vagyok, és rálátok legalább:-)

De nem kell megvenni, legyen a te egyéni belátásod, hogy kihasználod-e.

2008. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, igen, járókának is remek. Nálunk a hálószoba (ahol a baba is alszik) nagyon kicsi, a közös helység viszont tágas, ott vagyunk egész nap, és ha pl. tanulok vagy valami olyasmit csinálok, akkor beteszem a babámat az utazóágyba, ott is szépen eljátszik. Meg sokszor kiviszem így a konyhába is.
2008. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi veszünk utazóágyat, mert mi is sokat fogunk nagyszülőkhöz járni, illetve ha hozzánk jön baba rokon akkor ő fog benne aludni.Ismerősömék azért vettek, mert járókának használják otthon, kicsire össze lehet csukni és a két emelet közöt hurcibálni.
2008. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!