Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok légzésfigy...

Meddig használtatok légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hétig. 2x tévesen riasztott, utána "elfelejtettük" bekapcsolni. Csak a beltéri egységet használtuk, hőmérőnek.
2012. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semeddig.
2012. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Reméljük etetni pelenkázni nem felejtik el...felelős banda...
2012. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónapos, de még mindig használjuk, 1 éves koráig tervezem, azt olvastam, addig érdemes.
2012. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A fiam 5 hónapos, mi használjuk még jó darabig szerintem. Én nyugodtabb vagyok így, inkább tévesen riasszon 2x, mint egyszer baj legyen. De ez csak az én véleményem.
2012. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi 2,5 hónapos koráig használtuk, én úgy tudom, hogy az első két hónapban kell mert az a kritikus. Én is azt hittem, hogy nagyon sokáig fogom használni, de elutaztunk a nagyiékhoz, ott nem volt lehetőség, hogy beszereljuk és nem volt probléma. Ezért úgy döntöttem, hogymár nincs rá szükség.
2012. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónapos! 1 éves koráig szeretném használni! De mivel nekünk olyan van, ami bébi őr is, így lehet hagyom alatta... Ha nem otthon alszunk, nem szoktam magunkkal vinni, de itthon ha már megvettem, nyilván kihasználom! :)
2012. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

"Reméljük etetni pelenkázni nem felejtik el...felelős banda..."


Mégis, hogy jössz Te ahhoz, hogy ilyeneket merészelj írni Rólam ismeretlenül???Ki vagy Te? Mit képzelsz Magadról???


Szövegértelmezés:1-es! Idézőjelbe tettem Kedves kényszeres kommentelő!!!

Tehát, hogy Te is megértsd:nem kapcsoltuk be,tudatosan.

2012. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Kedves Kérdező! Elnézésedet kérem az előző, nem a kérdésedhez kapcsolódó válaszomért!

2012. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A gyerekek már 4 és 7 évesek, de mikor betegek mé mai napig is használjuk:)Én volnék az ugyanis.Képes vagyok éjjel órákon keresztül hallgatni a szuszogásukat, főleg mikor nehezen veszik a levegőt.Mikor picik voltak, és betegek mindig a mellkasomra fektetve altattam őket, így mindig tudtam figyelni a légzésüket.Valamint nem külön szobában aludtak, sőt külön ágyban sem.Én így éreztem őket biztonságban.
2012. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!