Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tulajdonképpen mennyi tejalapú...

Tulajdonképpen mennyi tejalapú táplálékra (anyatej, tápszer) van szüksége egy 8-9 hós babának egy nap?

Figyelt kérdés
van ahol azt olvasom 2* tehát reggel-este szopi vagy tápszer,van ahol azt írják 3*,van olyan ahol írják,hogy 4* naponta.Most akkor mennyiszer?
2011. jan. 16. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ne számoltam/számolom, akkoriban cicizett 4x, plusz éjjel minimum egyszer, evett natúr joghurtot, túrót, tápszert nem kapott.
2011. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekorvosom szerint 8 hónapos kora után már csak 2x. Viszont mivel az enyém szereti a tápszert és rendes kajából nem hajlandó eleget enni ezért 14 hónaposan megint 3-4x kap, pedig hónapokig elég volt a napi 2.
2011. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg 1 éves korig napi fél liter tejalapú táplálékra mindenképpen szükség van.

Ha cicizik egy baba, akkor nyugodtan kaphat napi 4x is akár, viszont tápszerből én csak napi 2x adtam kisfiamnak ilyen korban, reggel és este.

2011. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják fél liter tejalapú legyen meg. De ebbe már a joghurt, túró és ilyesmik is beletartoznak. Szerintem nem az étkezések száma a lényeg.
2011. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!A tejpép beleszámít?
2011. jan. 17. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!