Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babátokat hordoztáto...

Újszülött babátokat hordoztátok magatokon? Miben?

Figyelt kérdés

Az enyém 3 hetes, csak Mei Tai-ban nyugszik meg teljesen, ha nagyon bömböl a hasfájástól. Valaki azt mondja abba még nem szabad tenni, van aki szerint igen. Most rendeltem babaerszényt arról is van ahol azt írják, h újszülött kortól jó, van ahol azt hogy nem jó ortopédiai szempontból.

Tapasztalat? Ha tehetném, egész nap rajtam lenne, mert így van hogy nem tudok semmit csinálni a bömböléstől, azt meg nem bíropm hallgatni...


2009. aug. 12. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős szituáció :-)

Kislányom 7 hetes és a 2. héttől fogva hordózókendőt vetettem be ugyanilyen célból, ill. abban vittük ki esténként sétálni.

A védőnőm is megnyugtatott, hogy biztonságos a babára nézve, használjam nyugodtan.

És én is feltettem már itt ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

a válasz megnyugtatott teljesen :-)


egyébként pár hét és nyugodtabb lesz a kicsi ... én már odáig is el tudok jutni, hogy akár kitakarítsam a lakást :-)

sok sikert!! és boldog babázást!!

2009. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Az enyém 5 hetes múlt és most szereztem be hordozókendőt,azt fogjuk használni,bár jó baba,éjszaka az ágyában alszik nappal általában a hordozóban(az a póz kényelmes neki,mert elég hasfájós).A hordozókendőt ajánlják ortopédiai szempontból,és tényleg jó tartása van,bár sztem még ilyen picinek nehéz eltalálni hogy teljesen tartsa mindenhol és mindkettőnknek kényelmes legyen.Már kipróbáltuk bár csak kb 11 hetes korától lesz szükség a kendőre,addigra pedig tartja majd magát annyira hogy jó legyen.A Mei Tai-t nem ismertem most utánna néztem...a képek alapján hasonló mint a kendő csak a hátánál merevebb,talán nem tartja annyira a babát,sztem ha van lehetőséged akkor kendőt szerezz be inkább,én csak ajánlani tudom az tényleg támasztja mindenhol a babát,és többféle kötési módja van amivel variálhatod hogy éppen hogyan szeretnéd magadhoz kötni a kicsit.Üdv 3 gyerekes anyuka
2009. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!