Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a 11 hónapos...

Normális hogy a 11 hónapos fiamnak meg egy foga sincsen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

normáis, igen

így erősebbek lesznek a fogacskái, ne aggódj, inkább örülj neki

a lányomnak a első foga 15 hónaposan bújt elő, gyorsan követte a többi is

a gyerekorvosnak megmutattam, mert én is aggódtam, ő mondta, hogy bent megerősödik, örüljek, hogy későn fogzik

2012. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
barátnőm kisfia 14hós és még nincs foga!!!a doki azt mondta nem baj,de amikor elkezd jönni akkor egyszerre sok fog elindulni és azt lehet "megszenvedi" majd!
2012. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lányomnak 11 hósan jött ki az alsö foga, és szinte észre sem vettük, az összes csak úgy jött utánna.


egy másik barátnömnél is 12 hósan jött a gyerek foga, ahol szintén gond nélkül lezajlott a fogzás, míg a második babája 7 hósan kezdte és folyamatosan üvöltött neki minden fog elött.


nekem is most pici a másodikom, és nagyon remélem csende lassú fogzás lesz.

2012. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok, a lányom megszenvedte a fogzást, főleg, amikkor egyszerrre 4 nagyőrlő jött, ezzel szemben a fiamnak 8 hónaposan jött az első, szépen lassan a többi és egyetlen fogzós éjszakánk sem volt vele

szóval még egy családban sem azonos két fogzás

2012. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Harmadik babám van, az első kettőnek normálisan 6-7 hós korukban indult a fogzásuk. A kicsinek 11 hónaposan egy szál foga se volt! 11.5 hónaposan kijött neki egyszerre 4 (egy éjszakát se aludtunk vagy 1 hétig mert 4-5 ször felsírt...)aztán 2 hétre rá kijött neki még 2, és most 14 hónaposan pedig az őrlői jönnek már, ismét nagyon szenved vele...úgyhogy lehet hogy későn jönnek a fogai de akkor "egyben megszenvedi" .
2012. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem ez átlag, de teljesen normális, amúgy én is azt hallottam, hogy annál tartósabb lesz minél később jön.
2012. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 12 hónaposan jött ki az első kettő egyszerre. Most 15 hónapos és 9 foga van. Legutóbb egy őrlő jött egy egész hétig. Azt nagyon megszenvedte :(
2012. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!