Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a 8 hónapos fiamnak...

Baj, ha a 8 hónapos fiamnak még nem adtam darabosat? Alul van 2 foga, fent jön most 2.

Figyelt kérdés

Vagy turmixolok vagy almareszelőn csinálom neki. Az utóbbival nem annyira pépes. Kiflicsücsköt nem adnék, mert a glutént a gyerekorvos szerint ne adjam még.

Bár már zabpehely formájában kapott.


2012. szept. 28. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamit el kellene kezdeni, mert attól erősödik, fejlődik a gyerkőcök állkapcsa, hogy rágnak-rágnak-rágnak. Ha még kiflit nem szeretnél, akkor csak feleannyira turmixold az ételt.

Vagy vehetsz tönköly kiflit, abban kevesebb a glutén (én tudom, mert lisztérzékeny vagyok-de csak pár éve), és ugyanolyan finom.

2012. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Mert 1 erősödik a gyerek rágó izmai

2 mikor fog a darabos étellel megismerkedni? Minnél később annál nehezebb lesz neki, mert nem egy anyukával találkoztam akinek a gyerekek öklendezett mert nagyon összeösszesítette az ételt. A babák nagyon ügyesen tudnak rágni a kis ínyükkel.

2012. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is kellene már!

A glutént pedig már 7 hónapos kortól be lehet vezetni, nem értem miért mondja a doki!

2012. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, akkor fokozatosan darabosra csinálom a hamiját.
2012. szept. 28. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!