Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-9 hónapos (kislány) babád...

6-9 hónapos (kislány) babád mit kap Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Az egész család nevében nekem kell megvenni az ajándékokat, de a flancos sütifaló kincsesbödönön kívül nincs más ötletem.

A FP-os tanuló kutyus vajon jó? (7 hónapos lesz Karácsonykor)


2012. nov. 6. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a kutyus még korai, vettünk ajándékba a párom tesójáék gyerekének, mikor 8hónapos volt... most 19hónapos és most kezdett vele játszani, megérteni! Az én lányom most 8 hónapos, elővettük neki mikor ott voltunk, rá se bagózott, csak püfölte! Én még nem gondolkodtam, h mit vegyek, de valami játék lesz, ami fejlesztő... Nem viszem túlzásba a dolgot, mert úgy is elunja majd pár perc alatt és napjában párszor fogja lekötni, ahogy az én lányom ismerem! Szóval én vagy olyan dobozt veszek, amiből kiugrik valami, vagy ilyen kelj fel jancsit brendonba láttam), vagy ezt a sütifalót, amit te is írtál, de szerintem még azzal sem fog tudni mit kezdeni, azon kívül, h összeütögeti, szájába veszi, eldobálja! :) max. a zenét fogja élvezni rajta! :) Lehet nem segítettem túl sokat, de ne agyalj ennyire az ajándékon, csak vegyél valamit, ami szerinted lekötné!

2012. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekel, majdnem egyidős a lányod az én kisebbikemmel.

Amikor a nagyot vártam kaptam ajándékba FP zenélő könyvet, 6hós kortól ajánlják. Kb akkor vettük elő, a nagy élvezettel nyomkodta a gombokat, még most is játszik vele majd 3 évesen. A kicsi meg vigyorog rá, ő is szereti.

2012. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
kisfiam 8 hónapos lesz karácsonykor, autósülést, vagy járókát fog kapni :) max vmi könyvet mellé. Szerintem neki nagyjából mindegy, valsz a csomagolással fog a legjobban eljátszani :)
2012. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Flancos sütifaló kincsesbödönt :-D
2012. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!