Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kulfold szerint vagy M. o...

Kulfold szerint vagy M. o szerint unnepeljuk a nevnapjat?

Figyelt kérdés
magyarok vagyunk,oda huz a szivunk,attol h 2 eve kulfoldon elunk. legszivesebben a szerint unnepelnenk a fiunk nevnapjat. olyan neve van,ami itt ritka,de van. Sohasem tudni h vmikor hazamegyunk-e. Ha itteni szerint unnepeljuk,akkor nem zavarodik ossze ha pl hazamegyunk? v erre mi a legjobb megoldas? v itteni es otthoni szerint is unnepeljuk? :)
2012. nov. 6. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi is kulfonodn elunk, a lanyunk neve Lia. Marc. 22-en van a nevnapja, de mar olvastasm szeptemberi nevnaprol is.

Igaz, a marciusi az ami elterjedtebb es a netenis igy van fent.


Teljesen mindegy mleyiket valasztod. Legyen egy fele datum es ne 800... azert mert kulfoldon elsz, meg nem kell mindent ugy csinalnod, ahogy ott van az "elvaras".

Az a lenyeg, hogy egy legyen, ami allando. Nem ugraljatok ossze vissza.


Ha pl. dec. szuletett es marciusban es novemberben is van nevnapja, akkor rakjatok a szuletesnaptol tavolabb. Legalabb nem folyik ossze a ket unnep.

2012. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kedves valaszolo! M.o-on marciusban es aprilisba unneplik,itt is aprilisban van,csak a honap elejen. akkor erdemesebb az aprilisi honapot valasztani nem? a nap akkor mar mindegy nem? augusztusi a babank.
2012. nov. 6. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha még csak mostanában született, akkor teljesen mindegy, mer még vagy 5 évig nem fog dátumokkal foglalkozni.


A névnaphoz meg nem kell külföldre menni.

Az én nevem is olyan, hogy több névnapja van.

Meg van, hogy családilag mikor ünnepeljük. Ha mások felköszöntenek egy másik alkalommal, annak én mindig csak örülök, hisz ez azt jelenti, odafigyelnek rám. :o)


Szerintem válasszátok ki, ami nektek tetsző időpont, akkor ünnepeljétek, és kész.


Amúgy nem tudom, milyen külföld, mert legtöbb helyen nem is ünnepelnek névnapot...

2012. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert*
2012. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!