Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Unnepeltetek, unneplitek...

Unnepeltetek, unneplitek babatok elso nevnapjat? Mit csinaltatok aznap, kapott esetleg ajandekot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Kapott ajándékot és hát megköszöntöttük pusziltuk,de amúgy átlagosan telt a nap.
2011. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi megtartottuk,még tortát is vettem neki amire a neve volt ráírva.Ajándékokat is kapott,nagyszülők,keresztszülők voltak.Süti,üdítő és a torta volt.

/5 hónapos volt a névnapján/

2011. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kapott ajándékot, és úgy igazán fel sem köszöntöttük, mert 1 hónapos volt akkor. Majd jövőre, akkor már legalább értékeli. :D
2011. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én be is öltöztettem csini csipkés ruciba,adtam rá harisnyát, nagyon édes volt.Megpuszilgattuk, de hát az is mindennapos.Csináltunk közös fotókat róla.Ő még nem fogta fel:))Sajnos nem sikerült túl jól, mert mind a hárman náthásak voltunk, szegénykém akkor volt először beteg, azóta sem.Szívtuk az orrát:((ráadásul a férjemmel is összevesztünk.Kapott egy ágynemű garnitúrát, rácsvédővel, paplannal, párnával.Anyukáméktól mesekönyvet, labdát, pénzt.És hát egész nap csörgött a telefon.
2011. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az én kislányom neve Fruzsina

ugyebár újév első napja

nem kapott semmit akkor még csak 10 hónapos volt

majd jövőre talán már kap.

ha meg már nagylány lesz akkor majd egybeköti a szilvesztert a névnapjával és bulizik a barátaival

( 2legyet egycsapásra)

2011. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7hónapos volt, kapott sok-sok ajándékot pl:ruhák, pihenőszék, fa betűkből a nevét, stb.
2011. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt nem ünnepeltük, mert a naptári névnapja nagyon közel esik a szülinapjához. Nemrég azonban észrevettük, hogy van máskor is névnapja, csak az nincs benne a naptárban, így idéntől azt tartjuk.
2011. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak most lesz a névnapja, ő most 11 hónapos. Hintát vettünk neki névnapjára, aznap fog hintázni először életében, úgyhogy biztos élmény lesz neki. :)
2011. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ma van a kis tunderem nevnapja.Torta nem lesz felesleges.Ugyse ertekeli meg de azert par ajandekot vettunk neki jatekok,ruhak.Egyebkent 7honapos.
2011. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!