Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A világ legeslegkönnyebb...

Fifi24 kérdése:

A világ legeslegkönnyebb sport babakocsija?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
bertoni star
2012. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


ez,de nem tudom, hogy kapható-e valahol, vagy csak kísérleti darab

2012. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:

Cosco Juvenile Umbrella Stroller


2,63 kg

2012. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2.!: ez jutott a képemről eszedbe:-))))


[link]


hogy a kérdésre is válaszoljak, mi nemrég vettünk ilyet, egyelőre bevált, de hosszabb útra nem merészkednék vele, mi kifejezetten bkv-ig és onnan bölcsiig vettük, ha elfárad a gyerek, 4,7kg a súlya, ennél könnyebbet nem találtam.


[link]

2012. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,ezek mind tényleg nagyon könnyűnek tűnnek,csak úgy képzelem ezek nagyobbacska babáknak vannak,2-3 éveseknek,hogyha séta során elfáradnak bele tudjanak ülni.az én babóm még csak most fog átülni sportba,azért,mert a meglévő kocsink nagyon nehéz,és lépcsőkőn kell cipelnem le-fel.olyasmire gondoltam,ami kicsit zártabb,lehet kapni lábzsákkal,egykaros,és nagyon könnyű...pl.espiro vagy ehhez hasonló.6hós babának,télre.
2012. nov. 7. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Quinny zapp olyan, hogy az autósülést is lehet rögzíteni rá és akkor akár újszülöttel is lehet használni. Súlyra nem a legkönnyebb,(azt hiszem 6 kiló) de mivel 3 kerekű, ezért a helyigénye nagyon kicsi, összecsukva meg főleg.

ára elég húzós újonnan, de strapabíró kocsi, ha használtat veszel, valószínűleg az is jó állapotú lesz.

2012. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Hauck Malibu van, nagyon szeretem. Maga a kocsi is könnyű, és irányítani is könnyen lehet - akár 1 kézzel is.
2012. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!