Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lapra csukható sportkoc...

Milyen lapra csukható sportkocsit ajánlotok? (dönthetőt)

Figyelt kérdés
Olyan 20E ft-ig.

2012. okt. 2. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi innen vettük, a 36-os típusút. Nagyon szeretem, olcsó, könnyű, könnyen kezelhető.


[link]

2012. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Chicco Simplicity a kedvencem, kipróbáltam 5 fajtát ezen kívül ebben a kategóriában és ez vált be a legjobban. Újonnan mondjuk picit drágább mint 20, de alig használtan szuper állapotban simán kapsz 20 alatt is már.

Keress rá a neten a tulajdonságaira, szerintem nagyon-nagyon jó kocsi.

nekem két gyereket szolgált ki végül és tovább adtuk ahol szintén már a második baba használja és még mindig bírja, semmi baja (ők is nagyon szeretik)

2012. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekünk Bertoni Foxynk van, és nagyon szeretjük. Dönthető a háttámlája, a váz is egész könnyű és lapra csukható.

Külön tetszik benne, hogy nem csak a baba karfáján, de a tolókaron is van pohártartó.

Mi itt vettük: [link]

2012. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!