Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Várandóság alatt, vagy kisbabá...

Várandóság alatt, vagy kisbabás anyukák, hobbitok, amiből pénz áll a házhoz?

Figyelt kérdés
Sapkahorgolás, műköröm, jó más munkahely várandósoknak?
2012. nov. 6. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
www.gazdagmami.hu ma éjfélig akciós a csomag!(nekem nincs rá pénzem)
2012. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresztszemes karácsonyi lapokat készítek. Ha sikerül eleget csinálnom, akkor megpróbálok eladni belőlük, ha nem akkor csak a családnak adom őket ajándékba.
2012. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én kismamaként kb a 6.hónapig körmöztem,aztán feladtam,mert egy idő után már fél óra múlva kettészakadt a derekam...sajnos nem tudtam végig "melózni"
2012. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kötögetek mindenfélét, és felrakom a meskára. De ebből nincs komoly bevételem, őszintén ha nem kaptam volna egy csomó fonalat ingyen vagy nagyon olcsón, több hónapba telne, amíg bejönne az ára, és lenne belőle bevétel.

Meg persze nem vesznek meg minden sz.rt, tényleg igényes dolgokat kell produkálni, egy-két darab megkötése így több nap. Meg ugye kötött darabokról beszélünk, ami eléggé szezonális dolog, és valszínű karácsonyig lesz egy nagyobb dömping, utána semmi.

Én spec most abban reménykedek, hogy decemberig összejön annyi, amiből megállnak az ajándékok.

2012. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tudok varrni. A terhességem alatt is csináltam és most is, 7 hónapos a kisfiam. Csak javitást vállalok. Elég szépen jön belöle.
2012. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!