Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtál unguentum nasale...

Használtál unguentum nasale orrkenőcsöt (naturlandos) a babádnál? Gyerekorvos ajánlotta, de rá van írva, hogy kisgyereknél ne alkalmazza.

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,de nem is használnék.Mire írta?Ha be van dugulva az orra,akkor Baby Luuf balzsamot kennék,de azt is csak a hátára!!Ha kiszáradt az orra,akkor tengervizes orrspray-t.Mennyi idős egyébként?
2012. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

9 hónapos

nincs neki még kiszáradva, csak vizes orrfolyása van

ez valami olyan ami kihozza

2012. nov. 6. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Van babákank is, de mentholosat nem szabad. Ami babáknak való: aqua maris orrbalzsam. Olyan állagú, mint amit említesz, csak menthol nélküli!
2012. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
eltettem, majd jó lesz nekem
2012. nov. 7. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis termék, de nem babáknak! Nagyon kámforos, be ne kend neki a kis orrát! Vegyél babáknak való orrkenőcsöt, abból is van ezer fajta!
2012. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jó kérdés, ha nagyon rossz a helyzet, annyi idősnél már talán használnám, de mivel nagyon mentolos, így határeset...

Nekem terhesség alatt írt fel az orvos olyan hormont, amire rá volt írva, hogy terhesség alatt nem szedhető, szóval szerintem a betegtájékoztatók inkább azért figyelmeztetnek, hogy magadtól ne használd, de ha orvos ajánlja, az kivétel... Legalábbis remélem.

2014. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!