Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsoról? Kényelmes? Ti milyet használtok 6 hónaposnál nagyobb babátoknak?

Figyelt kérdés

6 hónapos kislányomnak egy multifunkciós babkocsija van és az ülőfelülete nagyon fapados, mert semmi párnázottság, csak egyenes és a háttámla is merev, nem formatervezett, stb.

Na meg nem is egy könnyű babakocsi.


Szeretném, ha kényelmesen töltené a kicsim a sétákat, mert eddig valahogy 20 perc után megunja és sírni kezd, ki kell venni, vagy feljövünk. :(

Tanácsok?



2012. nov. 6. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem linkelted a babakocsódat! :o)
2012. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze, h nem.. jajjjj. Olyan dilis vagyok: ttp://manobabahaz.hu/id/02965_Caretero_Spacer_Sportbabakocsi_2012_Lavendak. :D


Ittvan:

2012. nov. 6. 21:07
 3/7 A kérdező kommentje:
2012. nov. 6. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz.

Nekünk ilyen van,én csak ajánlani tudom.Igaz drágább de van hozzá:esővédő,vastag lábzsák,télre egy külön szűkítő betét,karfa.

[link]

2012. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

és ez a típus milyen lehet?


[link]

2012. nov. 7. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia !

Mind a kettőt használtam !

Az első : nem szerettem nagyon nehezen lehetett tolni , ősszel és télen használtuk , szintén hasonló indokokból, és annyira felkellet öltöztetnem a lányomat , hogy ne hogy megfázzon , mert olyan szinten átfújt rajta a szél ! Hóba , szélbe elfújni lehetetlen volt ! Egy idő után túl is adtam rajta ! Egy szóval jellemzem : ROSSZ , SZAR !

A második : Mi utána ezt vettünk , de én ezt se szerettem ezzel az volt a bajom , hogy nehezen toltam el ! Ne vegyél ilyet !

Esprio , Peg Perego jobb , és megbízhatóbb!

2012. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van 3 babakocsim ( multifunkciós,ABC Desing Take OFF, egy rohangálós esernyő) De egyik sem volt az igazi... első nagy, második később lesz jó,harmadik nem fektethető

Vettem egy 4et , egyszerű de tökéletes 12 000 Ft volt új onnan garanciával,vateráról wonder walk ,imádom,mindenben tökéletes.Könnyű ,de kényelmes ,fektethető,nagyon jó a karfája de egy motdulattal levehető , állítható mindenhol.

Keress rá ,nem kell duplájáért venned.

Ja és masszív mint egy sportkocsi

2012. nov. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!