Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Infacolt mennyi ideig...

Az Infacolt mennyi ideig használtátok folyamatosan?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos. Eléggé hasfájós, de az Infacol kicsit segít. Már kb. 6 hete használjuk és előtte kb. 2 hétig az Espumisant is adtam, ami ugye hasonló, sőt a hatóanyag ugyanaz. A betegtájékoztatóban az van, hogy akár hetekig is lehet használni. Megkérdeztük a gyerekorvost, Ő elég bizonytalan volt.
2012. nov. 7. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
2 v 3 dobozzal használtam el folyamatosan - ara már nem emlékszem, hogy ez mennyi idő volt, csak a mennyiségre. Nem volt belőle probléma. Folyamatosan csökkentettem a mennyiséget, és a végén már csak este adtam 2x, vagy éjjel, ha evett.
2012. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi két hónapig adtuk neki elejétől kezdve, de nekem azt mondta a doki, hogy ha már tápszert is kap az anyatej mellé, akkor kezdjük csökkenteni és a tápszer előtt adjuk neki csak. ez bejött, aztán már csak a tápszer maradt és egy kis idő után már nem volt rá szükség egyáltalán.
2012. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tápszeres a babám szinte az első pillanattól kezdve. Étkezés előtt szoktam neki adni.

2012. nov. 7. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!