Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hülye vagyok?

Szerintetek hülye vagyok?

Figyelt kérdés
A 13hetesem kint alszik,ugye nem fázik meg?Szopcsi után elmentünk,mert mennem kellett a boltba,és egyedül nem hagyom itthon,és elaludt.Úgy fordítottam a kocsit,hogy nem fújjon bele a szél,de csak bele fúj.Rátettem az esővédőt így hátha jobb lesz,remélem nem fázik meg.Bundazsákba van,plusz van rajta két takaró is.
2012. nov. 7. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Igen vagy mert szopcsizol!


A szoptatnál az mondanám hogy nem.


Egyébként nem fog megfázni.

2012. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát mások órákat sétálnak a gyerekkel ,tehát nem hiszem hogy gond lenne.Ha véded a széltől és fel van öltöztetve,akkor nem hiszem hogy gond lenne.MAx ellenőrizd gyakran,hogy nem hideg-e nagyon a keze meg az arca.
2012. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a 2 hónaposom aludt kinn délelőtt 2 órát:):)


HA fel van öltöztetve semmi baja nem lesz


A nagyobb lányom,téli baba, volt,hogy délután egytől 4 ig kinn húzta a lóbőrt a babakocsiban. 1-2ig séta, utána ateraszon:) Most 2 éves,nem beteges, és azóta is megmaradt a jó alvókája

2012. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Sokat síró, jóformán csak babakocsiban és levegőn alvó unokaöcsém az első félévét bundazsákban, babakocsiban a hideg téli levegőn töltötte (októberi születésű).

Most 12 éves, köszöni jól van. :)


Az én lányom meg nem aludt egy percet sem a levegőn, én meg ezért aggódtam. :)

2012. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mi is csak kint alszunk a babakocsiban,a levegőn.Idebent max fél órát pihen.Sztem jól fel van öltöztetve,nem fog megfázni.Hason alszik úgyhogy végülis nem is éri a szél. :DE
2012. nov. 7. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

SZOPCSI

<3<3<3

Anyukám mondta mindig így :-)

2012. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!