Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom hülye kérdés, de szerint...

Tudom hülye kérdés, de szerintetek baj, hogy a 9 hós babám még nem volt náthás? Mert mondják, hogy minnél többször náthás annál ellenállóbb lesz.

Figyelt kérdés
Amúgy nem tartom búra alatt, közösségbe is viszem, mondjuk nem minden héten.
2012. okt. 26. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Majd lesz! ;-))
2012. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj!
2012. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kislányom 14 hónaposan lett először beteg.

Most 2 éves, azóta 2x volt beteg. Szerintem ez nem sokkal több, mint más gyerekénél, pedig még közösségbe is jár.

Hogy mitől lesz ellenállóbb? Sok mindentől függ, és nem csak attól, hogy már aprócska korában beteges...

2012. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy oltári baromság (mármint hogy ellenállóbb lesz)!

Az én fiam pont 9 hónaposan volt először beteg (megfázott a Balatonnál), és utána 2 hetente jártunk a dokihoz egész télen, pedig 21 hónaposan kezdtük csak a bölcsit.

Én is vittem gyerekközösségbe, ahol menetrendszerűen el is kapott mindig valamit.

A bölcsi első 4 hónapja is egy rémálom volt, 1 hét bölcsi, 2 hét otthon.......

És igaza lett a dokinéninknek, miszerint ez alkati kérdés: nem számított sem az, hogy sokáig szoptattam, sem az, hogy abszolút kiegyensúlyozottan táplálkozott (zöldség-gyümölcs, hús, hal, máj, tejtermékek stb.).

Az unokatesója (egyidősek) sokkal vékonyabb és válogatósabb volt, mégis tizedannyit volt beteg, mint a fiam.

Ez van.

2012. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabszem ***** válasza:
Kislányom 8 hónaposan fázott meg először. Nem tudjuk amúgy hogy hol, mitől. Megfázástól biztos nem lesz ellenállóbb...
2012. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oké köszi, ezen akkor nem izgulok

valószínú 1-2 hónap és már nem is lesz aktuális a kérdés

2012. okt. 26. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen ne izgulj, inkább örülj, hogy eddig megúsztátok. Nem lesz attól ellenállóbb, ha többet beteg. Az én fiam 3-19 hónapos koráig szinte menetrendszerűen 3 havonta beteg volt. Aztán volt egy bő félév kihagyás, és most lett beteg. Ha igaz, amit mondanak neked, akkor neki majdnem 1,5 év kellett hogy ellenállóbbá váljon a szervezete. Szerintem amúgy nincs benne ráció.
2012. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!