Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Durva lenne, ha a lázas...

Durva lenne, ha a lázas babámnak, aki nem akar folyadékot inni a nurofenes fecskendővel adnék neki teát, úgy hogy lefogom?

Figyelt kérdés

se cumisüveg, se pohár, se csőröspohár

kanállal is csak úgy tudok, hogy a nagyrésze kifolyik a szájából, meg csupa víz minden, meg igazából csak kaja közben tudom belecsempészni

De a kaják között is szükség van most rá ugye.


Szívesen veszek egyéb ötletet is.


2012. nov. 7. 15:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azt mondta a dokinénink, hogy adjak neki sós dolgokat. ropit, pufit, mert attól megszomjazik.
2012. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

persze látta doki

igaz, hogy a torkával is van valami, de előtte se ivott csak nagy ritkán, kortyokat

a kaját meg eszi, azzal nincs gondja

2012. nov. 7. 15:24
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is a nrofenes adagolóval nyomtam belé. Most hétvégén magas láza volt. Iszik de azt én most kevésnek találtam ilyen magas láz melett. Csak jót teszel vele.! Inkáb mint kiszáradjon!
2012. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bír enni, akkor olyan nagy gond nem lehet, amelyik gyerek nagyon elesett, az nem is eszik.

Próbálj "leveses" ételeket adni.


Jobbulást!

2012. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem durva,nyugi,nem nyomod le a torkán.

Nekem a gyerekorvos mondta hogy tű nélküli fecskendőből tegyem a szájába ha nagyon nem iszik,inkább sirjon mint kiszáradjon.

2012. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyümölcslevet próbáltál neki adni? Valami olyan gyümölcsből, amit amúgy szeret és szívesen eszi. Az én babám pl a sütőtöklevet mindig megissza. Egy próbát megér.
2012. nov. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!