Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak nem akar inni?...

Mit csináljak nem akar inni? 15 hónapos

Figyelt kérdés
Ezzel mindig is gond volt. Csak akkor ivott 3 dl folyadékot amikor 40 fok volt, most meg csak fél decit iszik egész nap. Próbáltam már csecsemőteát, vízet, szörpös vízet, gyümölcs leveket. Itatni próbáltam már cumisüvegből (3 félét vettem már), csőrös pohárból, szívószálas pohárból, bögréböl. De nem hajlandó többet inni. Csak így meg a székrekedése van.
2012. szept. 25. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel, az én fiam 14 hónapos, és nem nagyon iszik.... Azt a hülye granulátumis, cukros teát issza, mást nem. Pedig nem szoktattuk a cukros löttyökre, a 40 fokban kétségbeesésemben adtam neki, mert akkor se nagyon akart inni. Előtte vizet kapott, de kb ő is fél decit ivott/iszik naponta. Épp most határoztam el, hogy holnap csinálok neki granulátumos teát, csak igyon!
2012. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Probälj neki levest adni kanällal az persze nem iväs de a szekrekedesen segit!Mäst sajnos nem tudok irni mert az en 15 honaposom annyit iszik hogy nem gyözöm az üveget tölteni neki!
2012. szept. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam 18 hónapos,sosem ivott sokat.

Mindig több féle innivaló van előtte,hadd válasszon ő,így legalább 1-2 korttyal több csúszik le,mint ha csak vizet tennék elé.Néha a fürdővizéből pótolta,azt bezzeg szereti inni-amíg rá nem szólok-,ekkor adok a kezébe egy poharat,amit előtte a csapból töltök meg,hadd csináljon,amit akar vele,öntse ki,vagy igya meg.Néha iszik így.Ha viszont a fürdővízre pályázik,akkor hagyom,hadd igya,és csak miután "leitta" magát,fürdetem meg tusfürdővel is,addig sima vízben lubickol.Néha a fürdőjátékaiból,és a szivacsából is kiszopogatja a vizet.

Nekem már rég pohárból iszik,de brahiból néha kap egy-egy szívószálas üdcsit,vagy sportkupakos Rossmannos innivalót.

2012. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 15 hónapos, keveset iszik, ami nyáron nem volt gond, mert akkor el-el fogadott bármi folyékonyat, de mióta hűvösebb van, nem kíván szinte semmit. Szopik még, tehát kap folyadékot, de az nem elég, komoly székrekedése van az utóbbi hetekben. A háziorvosom adott egy ötletet: fecskendővel spriccelem be a szájába a bioszilvalevet. Játéknak is jó és tudom mennyi megy be a szervezetébe.
2012. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!