Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyéves pici lánynak szülinapr...

Egyéves pici lánynak szülinapra szeretnék ajándékötleteket. Mi a legcélszerűbb? Ruhákat ne írjatok az rengeteg van.

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Játékbaba, plüss, esetleg vmilyen járgány:-)
2009. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányaim júniusban múltak egy évesek. Születésnapjukra pancsoló medencét, és szülőkormányos triciklit kaptak, amit imádnak és nagyon kihasználják. Ja, és elfelejtettem még fülbevalót is kaptak. Remélem tudtam segíteni!!
2009. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mind a kettőtöknek a választ

A triciklin én is gondolkodtam szerintem az lesz, de a mamák is rám bízták, hogy én találjam ki ők mit adjanak, ezért vagyok gondban.

2009. aug. 12. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, esetleg valamilyen hinta, nekünk olyan van ami kint is és bent is használható egy ajtó keretben is akár. Még egy tipp: vannak egészen kis kortól használható baba mesekönyvek. Zenélős, hangot kiadó, csörgő-zörgő. Szerintem ezek is nagyon jók. Esetleg valami vizes játék, ha szeret kádban fürdeni.
2009. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen zenélő kütyü(babazongora,dob),búgócsiga,építőkocka,hintaló.
2009. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!