Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden este egy nagy nyűglődés...

Minden este egy nagy nyűglődés! Semmi sem jó! Csak nálunk van ez így?

Figyelt kérdés

Kislányom 6 hós és az esti alvás előtt 3-4órát van fent de abból max csak fél óra ami nyugisan telik egyébként kínlódik, nem köti le semmi és leginkább már csak kézben van el!már 2óra ébrenlét után eltudna aludni de ha hagynám fél óra alvás után felébredne mint délután...

minden baba nyűgös az utolsó délutáni alvás után vagy csak nálunk kell ezerrel szórakoztatni hogy "béke" legyen :) ?


2012. nov. 7. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
gondolj bele, ha lenne meg mellette 1-2 nagyobb nyuglodo gyerek is.
2012. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehete átalakítani a napirendjét?
2012. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező: Majd elmúlik :) Vannak ilyen korszakok, szórakoztassátok. És örülj, hogy van mivel foglalkoznod, nem úgy mint egyeseknek :P
2012. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

most miért baj, hogy szeretne vki egy kis megértést, tudni, hogy nem csak náluk van így. Szeretne erről beszélni.

Nálunk is ez van, 9 hónapos, de régen is így volt, hogy az esti alvás előtti 2 órában a legnyűgösebb. Elég strapás, de idővel jobb lesz :-)

2012. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xStefix ***** válasza:
95%

Te is elfáradsz estére, nemde? Ő így jelzi, hogy szüksége van rád, hogy megnyugtasd.

Az enyém 5 hós, a nagy 5 éves, de estefelé már nem tervezek semmi házimunkát, mert tudom, hogy mindkettő többet akar belőlem ilyenkor. A kicsit rendszerint hordozom, akkor sokkal nyugisabb.

2012. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Te szerencsétlen kettes válaszoló. Neked beteg a lelked. Te keserű beteg ember vagy. Szánlak. Téged kellene falhoz vágni.
2012. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

DE hogy lehet valaki ilyen elmebeteg hogy privát üzenetbe ilyet ír:

"Ha ennyire utálod, akkor miért nem vágod a falhoz vagy fojtod meg?"

csupán fáradt vagyok és néha bizonytalan hogy mindent jól csinálok-e.....?!

2012. nov. 7. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
óóóóóóóó?ez szép!:(
2012. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem vigasztal, de nálunk ugyanez van. Általában 17-18 körül kel fel az utolsó alvásból, akkor megetetem, utána kb1 órát még jól érzi magát, utána meg már sehogy sem jó, kézben sem. 19-20-kor kezdünk fürdeni, a vetkőztetést végig nyüglődi, a kádban elvan, aztán a pelusozás, az öltöztetés kész rémálom. Utána kaja, az esetek 90%-ban ebbe be is alszik. Már én is gondolkodtam, hogy 17-18 órai kaja után megfürdetem, utána játszik és utána evés, alvás, de igazából a lényeg, hogy 2 óra után már aludna, de akkor még csak fürdünk. Az én kislányom szombaton lesz 6 hós. Ja, és én egyedül vagyok szinte mindig, úgyhogy amíg előkészítem a fürdetést, addig szinte mindig keservesen sír. Mostanában berakom a hintába, bekapcsolom a kedvenc zenéit, akkor jobban bírja.
2012. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!