Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ilyen hatalmas lenne...

Tényleg ilyen hatalmas lenne 9 hónapos kisfiam lába?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvastam itt,hogy 15-17 hónapos babáknak cipővásárlás,stb...és 21-22-es méretű cipőkről írtak az anyukák.

Kisfiam most lesz csak 9 hónapos,de neki már 22-es cipő kell.

Ez nagynak számít ezek szerint???


2012. nov. 7. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány cm a talpa, ha leméred?
2012. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam most lesz 11 hónapos, de egy hónapja már 22-es őszi cipőt kellett rá venni. Mivel most tanult meg járni, így idebent használjuk. Bár hozzáteszem, ahogy az egyik hozzászóló írta már, hogy a párom is nagy lábon él :-), mert 46-os a lába. Szóval, volt a fiamnak kitől örökölnie. Alig merünk neki cipőt venni, mert nagyon nő a lába, és minden cipőt alig két hónapig tud csak hordani. Úgyhogy ne keseredj el, nálunk is ez van. :-)
2012. nov. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a sok választ. A teljes talp hossza 13 cm. Amúgy 72 cm és 10,5 kg. Olyan igazi kis vasgyúró,d nem dagi kisfiú.Olyan erő van benne,hogy folyamatosan ledöbbenünk rajta. :)

de tényleg eddig senkinek nem tűnt ez föl.

2012. nov. 8. 10:31
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 2,5 éves, most 23-as cipőt hord. Neki szerintem elég kicsi a lába, mondjuk apukának is csak 41-es a lába.

Szerintem ne foglalkozz ezzel, lehet, hogy most gyorsabban nő, mint az átlag, aztán majd lelassul.

Egyébként tényleg inkább a lábát mérd meg, hogy hány cm, mert minden cipő méretezése eltér.

2012. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
az én fiamnak 56os lába van és 2,5méter magas 90 kg most 10 hónapos XD
2013. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!