Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazásnál, ha előre elkészítjü...

Utazásnál, ha előre elkészítjük a tápszert, hányszor lehet felkészíteni, adni belőle? Vagy ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

TÖBB CUMISÜVEG, tehát minden étkezéshez egy új, előre otthon elmosogatva, sterilizálva. A kérdőjel és a smiley arra vonatkozott, hogy ez esetleg nem magától értetődő.

Kár, hogy az írásjelekkel nem lehet hangsúlyt érzékeltetni, így tényleg félre lehet magyarázni.

2012. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Jégtánc ***** válasza:
Szerintem is teljesen egyértelmű,hogy nem 1db cumisüveggel indul útnak az ember:))
2012. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem értem! Ha utazunk,akkor megállok egy benzinkútnál és megkérem,hogy mossák el! Vagy iszunk egy kávét egy kávézóban és ott meg is szoktam kérni,hogy mikrózzák már meg a következő adag vizet. Eddig még senki sem húzta a száját!

Most nemrég hosszabb úton voltunk mi is. A kocsiban ettem meg, aztán megálltunk kajálni. Megkértem a pincért,hogy elmosná-e az üveget és utána ha töltök bele megmikrózná-e! Amíg eszünk bőven meg tudja csinálni és picivel több borravalót kapott!

2012. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vagy ha csak egy cumisüveg van, viszel 1,5 l forró vizet termoszban, egy üvegmosó kefét, evés után megálltok, és elmosod az üveget. Nem kell minden evés után sterilizálni.
2012. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!