Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 7.5hón. Muszáj egy...

Kislányom 7.5hón. Muszáj egy rövid időre kompba raknom legalább a kaját felkészíteni. Káros?

Figyelt kérdés
Nem játszik el magában, szépen üldögél egy darabig, aztán menne,mászna,csak még ügyetlenke egy kicsit.Folyton lelkiismeret-furdalásom van, mert sokan nem tartják helyesnek(elgörbül a lába,gerincferdülése lesz).Viszont imádja, elrohangál vele, élvezi hogy rángathatja a terítőt, nyitja a fiókokat:)
2010. ápr. 13. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom káros-e, de én mindig hagytam a földön. Kivittem magammal a konyhába és ott ügyeskedett, próbálkozott. Hamarabb megtanul mászni, ha hagyod a földön. Nem baj, ha ügyetlenke, mindenki úgy kezdi.
2010. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Semmi baja nem lesz a kompban.Csak ne egész nap legyen benne.Nekünk is volt,és sok ismerősömnek is.Egyiküknek sincs semmi gerincproblémája.
2010. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk is csak a konyhában van kompban, mert azt veszélyes terepnek nyilvánítottuk, ott nem engedjük mászkálni a földön. Napi fél-1 óra alatt nem lesz tőle baja.
2010. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi járunk gyógytornára. Mindent megkérdezek,ott, amiben bizonytalan vagyok(háti beülő, kerékpáros gyerekülés stb.). Többek között a kompot is kérdeztem. A gyógytornász azt mondta, hogy rövid időre nem káros. Több órára valóben nem egézséges.
2010. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Napi 20 perc-fél órától semmi baja nem lesz.
2010. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!