Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sirnak a babak oltasnal?...

Sirnak a babak oltasnal? Minden baba a combjaba kapja a szurit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

én sosem sírtam:)

és mindig a fenekembe kaptam a szurikat:)

Valaki sír valaki nem.

2012. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős. Az én lányom pl. amikor élete első oltását kapta meg se nyikkant, az orvos is csak csodálkozott. Aztán mikor kivette a doki a tűt elkezdett sírni, de hamar megnyugodott. Később viszont már elég volt megközelíteni az orvosi rendelő épületét....


Szerintem a combjába kapja. Máshova legalábbis nem tudom elképzelni.

2012. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:

Ikreimnél volt, hogy az egyik üvöltött, volt, hogy a másik.

Combba szokták adni.

2012. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oltástól is függ hova kapja. Van olyan amit vállba adnak.

A kisfiam az első pár oltásnál nem sírt, olyan vékony kis tűvel adják, hogy szerintem a puha babacombok szinte észre sem veszik. Utána pedig inkább azért kezdett sírni, mert a védőnéni lefogta kinyújtva a lábát. Most 2 éves és elég, ha meglátja a dokit már sír.

2012. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen oltás, van, amit vállba adtak. Az enyém azt utálta, hogy vetkőzni-öltözni kellett, és hogy lefogták. Ezektől már annyira bömbölt eleve, hogy a szurit észre sem vette.
2012. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik gyerekem sose sírt (a kislány), a másik (a kisfiú) meg mindig nagyon keservesen, nem is a fájdalomtól, hanem meg volt sértve :)).

Egyébként a combjukba kapták mindet (kivéve a legelsőt a kórházban, azt ugye vállba adják).

2012. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányom is és a fiam is kb a 15 hós oltásnál sírt utoljára, akkor is szerencsére csak addig, míg megkapta. Azóta meg sem nyekkennek szerencsére, pedig kaptak pár oltást, mert beadattam neki az ajánlottakat is a kötelezők mellé. :) Nálunk a doki nem combba, hanem popsiba adja, hason fekszik a gyerkőc én elől bohóckodom neki és észre sem veszi a szurit. (20 hós és 6 éves)
2012. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!