Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első oltásnál milyen oltásokat...

Első oltásnál milyen oltásokat kap a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most fogom majd vinni a picimet oltásokra,és kapásból kettőt kap.

Egy kötelezőt,és egy eldönthetőt.

(pneumococcus az eldönthető azt hiszem)

Ezt szájon át kapja a baba?

Hogy lesz?

Először felírja a doktornő,és majd visszük hogy beadja neki,vagy ez szuri lesz?

Mert ez azt hiszem nem kötelező,így ha nem a tb támogatással kapjuk,16.000 körül lenne,támogatással 5000

Mi van akkor ha így hónap végével a 16000 nem tudom most állni?Beadják neki pár héttel később is?

Jó lenne ha megkapná mindenképp,mert elég komoly baj lehet belőle ha nem kapná meg.

Nektek hogy voltak az első oltások?


2009. jún. 23. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy Prenenart (pneumococcus) kapot és egy kötelezőt egyszerre. 2 db szuri, egyik az egyik combiba, másik a másik combiba. Nekünk ingyenes volt mindkettő, nem kellett kiváltani a prevenart sem, volt nekik a rendelőben. Viszont előtte valami nyilatkozatot alá kellett írni, hogy kéred a pevenart.

Különben az sem baj, ha csak a következő oltással kap prevenart mert nem biztos, hogy lesz nekik. Eléggé hiánycikk lett amióta ingyenes.

2009. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is egyszerre volt a két szuri. A kötelező és az ingyenes is. Egyiket sem kellett kiváltani, volt a dokinéninek.
2009. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem értem akkor miről beszélt a dokinéni,de szerencsére talizom majd a védőnővel is.Kíváncsi vagyok ő mit fog mondani.

Köszi a válaszokat!!

2009. jún. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!