Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós kislányomnak szinte...

3 hós kislányomnak szinte állandóan hidegek a vgtagjai. Pedig ól felöltöztetem. Mi lehet ennek oka? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
valahol olvastam h agyhártyagyull. tünete is lehet..denem bete, még csak nem is názthás..
2012. nov. 8. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én 3 hónapos kislányomnak is ilyen. Főleg a keze jéghideg gyakran. Nekem a védőnő azt mondta, hogy a kisbabáké ilyen. Ha a tarkója is hideg akkor fázik.

Ha nagyon aggódsz kérdezd meg a gyerekorvost, vagy a védőnőt.

2012. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A végtagok alatt gondolom a lábait is érted,szóval ehhez nagyon sok mindent nem tudok hozzászólni.

Annyit viszont igen,hogy a kezük azért hideg mert ökölbe szorítják még.

Igazából ha a lábacskáik hidegek,akkor fázhat a baba,de hogy az összefüggésbe van e betegséggel,azt nem tudom.

2012. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a nyaka mindig meleg.. nézem neki azt is. köszi a válaszokat kicsit megnyugodtam... :)
2012. nov. 8. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Az enyémnek a lába is hideg szokott lenni, csak azt kevésbé tudom nézegetni a ruhában, illetve maga a ruha azért valamennyire felmelegíti. A kezén sokkal feltünőbb.

2012. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!