Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis a baba orraban a...

Normalis a baba orraban a hatalmas takony?

Figyelt kérdés
Legyszi ne hurrogjatok le, de 3 honapos a kislanyom es kb 2 hete kb fel cm-es osszeallt, "kemeny" fikat szedek ki... Uj ez nekem, mert eddig csak atlaszo folyos volt az orraban. Most pedig nagy feherek. Hasznaljak neki vmi orrspayt?
2012. nov. 9. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
szívasd ki neki porszívós orrszívóval!
2012. nov. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gabszem ***** válasza:
én inkább tengervizes orrspray-t használnék mint orrszívót, mert ha nem muszáj ne orrszívózd. Csak megijed tőle.
2012. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
inkább ijedt legyen, mint középfül gyulladt, úgy gondolom.
2012. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most lehet hulyenek neztek, de van h elerem neki es a kiskormommel benyulok es mar kint is van, eszre sem veszi. De h termelodik ez neki, ha nem beteg?
2012. nov. 9. 08:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Párásíts éjszakára!


Fluimare nagyon jó, de állandóra azért ne használj semmit.


Én mondjuk inkább egy pzs sarkával kapnám ki, mint a körmömmel, de nem gáz, a kemény cuccot nehézkes kiszedni az orrszívóval, max. kitúrni tudod :)

2012. nov. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha fehér, akkor lehet, hogy a tej, vagy a tápszer megy fel a garaton keresztül és az szilárdul meg. Nálunk ez van. Én már fül-orr-gégészeten is voltam. Igaz nem emiatt, de ha már ott voltunk megkérdeztem. Ha látom a fikuszt befújok tengervizes orrspay-vel és kiporszívózom.
2012. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha látható távolságban van, akkor én is kisujj-körömmel szoktam kipecázni :) bár lassan 7 hónapos, egyre kevésbé tűri :)
2012. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem használok semmit, mert nincs semmi baja. Már több hete szokott lenni neki az orrában 1-2 darab minden nap, így úgy gondolom, ha beteg lenne, már rég kialakult volna valami más is pl láz, köhögés vagy akármi). Fülpiszkálóval szoktam kiszedni neki, vagy én is a körmömmel, ha közel van.
2012. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam még arról, hogy megszilárdulhat a tej vagy tápszer, de igaz lehet, mert neki is inkább fehér színűek a darabok, én mondom, semmi baja nincs.
2012. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hu de jo. En is a kiskormommel banyaszom ki a gyerekeimnek, azt hittem csak az en eredeti otletem. Tehat nem szabadalmaztatom megsem.
2012. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!