Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babátoknak adtok...

Egy éves babátoknak adtok tejeskávét vagy kakaót?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 08:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon szereti. Általában 2-3 dl környékén majszolgat el.
2012. nov. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És hogy csinálod neki????Sima tejbe,vagy gyerekitalba?????Cukrozott kakaót használsz????????És a tejeskávét hogyan kell elkészíteni?Kap mellé valamilyen kenyeret,vagy magában issza?
2012. nov. 9. 08:40
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Ez engem is nagyon érdekelne, lehet hogy én is adok majd neki, persze nem tejitalba, hanem tejbe. Nem szeretem a mű dolgokat, tápszert sem kapott soha szerencsére.
2012. nov. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kakaót már adtam akkor, de csak módjával, mert ha túl sokat ivott belőle, akkor nagyon nehezen ment a kakilás és fájt a pocija.

Malátakávéra gondolsz? (régi Macikávé) azt kb másfél éves korától kap, néha-néha megissza, de különösebben nem rajong érte.

2012. nov. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sima tejbe teszem. Van amikor megfőzöm hagyományos módon a kakaót és valamikor instantot kap. Egyáltalán nem vagyunk édes szájúak, de igen használok hozzá cukrot. A tejes kávét pedig szintén úgy, mint a kakaót, csak koffein mentes porkávét veszek (kifejezetten gyereknek valót). Sőt lehet már kapni málnás, epres "kakaóport" is. Persze nem ezzel tömöm, de segít a változatosságban és akár "nasinak" is betudjuk.
2012. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Miért lettem lepontozva?
2012. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kakaót igen, nem nagyon kérte. Tejeskávét még nem adtam neki.
2012. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gondolom amiatt lettem lepontozva mert nem szeretem a mű dolgokat. De hagy ne szeressem már jó?????? Attól még te szeretheted!!!!!! Nem mondtam hogy ne szeresd...
2012. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Tudod azért, mert a tej valamilyen szinten természetes úton keletkezik. A tejitalra meg rá van írva, hogy babának való. A tehénre sajnos nincs. Mindegy, hogy közben miken megy keresztül, de ha a BABA szó rajta szerepel, akkor már muszáj azt venni neki!! Persze egyesek szerint.
2012. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!