Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig jön ki a védönő házhoz...

Meddig jön ki a védönő házhoz havonta? A gyerek 1 êves koráig?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A kislányomnál akkor jött ki,amikor hazajöttünk,meg utána egyszer.A kisfiamnál meg akkor amikor hazajöttünk.Utána én vittem el őket tanácsadásra.
2012. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első hónapban kb. 2 szer láttam, a másodikban és a harmadikban egyszer,talán egyszer volt a hozzátáplálás végett, de azóta, csak ha én viszem a doktornőhöz, ott találkozunk....De elvileg adnak egy tájékoztatót arról, hogy hogyan járnak ki, de gyakorlatilag meg vagy jönnek vagy nem....Azért beszélek általánosságban mert több anyuka mesélte, hogy nem jár ki hozzá a védőnő, elnézést attól aki tisztességesen jár!:)
2012. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon jó védõnõm van, 6 hetes koràig hetente, azòta meg havonta jàr, + talàlkozunk a dokis tanàcsadàson is, de ott nem tudunk beszélgetni. Most 7 hós a kisfiam.
2012. nov. 9. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzánk akkor jött ki, mikor hazajöttünk a kórházból. Azóta nem volt itt. Havonta találkozunk, de csak akkor mikor én viszem tanácsadásra a kicsit. Mondjuk nem is bánom, mert nagyon nem csípem...
2012. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!