Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan Anyuka akinek 1...

Van itt olyan Anyuka akinek 1 éve alatti babája sokszor volt beteg, náthás, köhög. Stb? Ez normális?

Figyelt kérdés
A lányunk már 3-4 alkalommal volt beteg, bár ezek közül egyik sem volt igazán komoly, néhány napos torokfájós, köhögős betegségről van szó, láz nem is volt. Az orvosunk már többször írt fel gyógyszert is (antibiotikum) amikor beteg volt. Szépen meggyógyult pár nap alatt mindig, de engem akkor is aggaszt ez az egész. 5 hónapos kora óta szinte havonta volt valami. Most 9 hós lesz. Mit tegyek? Valamit rosszul csinálok? Vagy más baba is ennyiszer kap el ezt-azt? Ja és anyatejes, szóval ezt sem értem hogy azt mondják az anyatejes babák nem szoktak betegek lenni...
2012. nov. 9. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs láza nem tudom miért ír mindig antibiotikumot az orvos.Attól is gyengül a védekező képesség.Van nagy tesó aki haza hozza a fertőzéseket?Nálunk egy nagyon beteges tél után amikor alig tudtunk kimozdulni az vált be hogy minden nap levegőre mentünk akkor is ha mínusz 15 volt.Naponta 2x alaposan szellőztettem,a gyerekek c vitamint szedtek és Béres cseppet végig.Így tavaly télen egyszer sem voltak betegek.A te babád még nem szedhet Bérest azt hiszem.
2012. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sedacurforte ***** válasza:
Babám 15 hónapos , eddig 5-ször kapott antibiotikumot. Neki is a torka folyton gyulladt, náthás. Gyenge az immunrendszer a fogzás miatt, most egybe jön neki a 4 szemfog, így lassan 16 van kint. Én is ellenzem a sok gyógyszert, de muszáj, mert amíg mi gyerekként csak megfáztunk, és azért voltunk náthásak, és azért fájt a torkunk, addig a mai gyerekeket a vírusok fertőzik, és bizony ha nem viszed el a dokihoz, és nem kap gyógyszert, csak súlyosabb lehet a helyzet. Ha a fogak kibújnak, talán rendeződik a helyzet. ja és a babámat szoptatom még mindig,anyatejes, van úgy , ha fáj a fog, napokig csak azt fogadja el. Egyébként lány, 86cm, és 13 kg.
2012. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!