Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gesztenyéből milyen ételt...

Gesztenyéből milyen ételt készíthetek 5 hónapos babámnak? Hogyan kell elkészíteni? Általában szeretik a babák? Nem okoz szorulást?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 8 hónaposan adtam neki, de biztosan lehet korábban is: meghámoztam, kb 25 percig kevés vízben puhára főztem, párolt almával és csirkével (az hagyd ki) összeturmixoltam. Meggyel is lehet adni, nagyon finom mindkét változat. Tehetsz bele krumplit is, úgy még laktatóbb.
2012. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én épp ma csináltam 7 hónapos lányomnak meggy-gesztenye keveréket.Előtte is evett már gesztenyét bébiételben.

Most fagyasztott bio gesztenyepüréből és fagyasztott meggyből készítettem a tízóraiját.A meggyet kicsit megfőztem, (mert fagyasztott) a gesztenyét csak kiolvasztottam.Aztán összeturmixoltam.Ja pici cukrot is tettem bele.Isteni lett.5 hónapos babád is eheti ezeket.Készítsd csak el neki :)

Amúgy gesztenyéhez keverhetsz husit is úgy is nagyon finom.

2012. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!