Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben fürdetitek? A 8 hónapos...

Miben fürdetitek? A 8 hónapos babámat még a műanyag fürdőkádban fürdetem ami formázott belül. Amíg pici volt az egyik oldalról kellett beleültetni most hogy nagyobb a másik oldalról. De ő csak állni és pakolni akar.

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 22:55
1 2
 1/12 Jégtánc ***** válasza:
92%
A rendes kádban fürdik a lányom.9 hónapos.Már régóta kinőtte a babakádat
2012. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk a két kicsi együtt fürdik a nagy kádba. Ott csücsülnek szépen és pancsolnak.
2012. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

A Mamas&Papas kádról van szó?

Nekünk is ez van, én a 19 hónaposomat még ebben fürdetem. Van, amikor nem akar leülni, de játékkal sikerül rávenni :-)

2012. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 7-8 hónapos korától fürdött a nagy kádban kisfiam. Annyira pacsált a kis kádban, hogy úszott minden, így jobbnak láttuk a nagy kádban fürdetni onnantól. Hogy ne legyen nagyon furi neki, először beletettük a kis kádat a nagy kádba - persze csak lesett, hogy nem a szobájában fürdik. :) De következő este már simán beleraktuk a nagy kádunkba, és élvezte, hogy önfeledten csapkodhatja a vizet. Nyugodtan fürdesd te is ott, semmi baja nem lesz!
2012. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és csak annyi, hogy kell venni csúszásgátlót a rendes kádba, így nem esik el. Állhat is akár nyugodtan.
2012. nov. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Akkor holnaptól megy a nagy kádba!Csúszásgátlót milyet és hol vettetek?
2012. nov. 9. 23:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ikeában vettük, több fajta is van:

[link]

[link]

De sima tök fehér négyzet alakú is megfelelő, tescoban pl. 1200 Ft körül van.

2012. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az fontos, hogy minden fürdés után valahová fel kell akasztani például, hogy le tudjon csöpögni róla rendesen a víz, hogy meg tudjon száradni teljesen, és úgy nem tud bepenészedni (a hátulján mindegyiken tapadókorongok vannak, könnyen penészednek, bezöldülnek, ha nem szárítod ki teljesen - tapasztalat).
2012. nov. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban vettük a csúszásgátlót 780 Ft-ért. Kb 9 hónapos kora óta a nagy kádban fürdetek én is.
2012. nov. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kádba fürdetem 3 hónapos kora óta .Amíg nem tudott ülni 10-15 cm vizet engedtem,de már akkor is nagyokat pancsoltunk.
2012. nov. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!