Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápis vagy anyatejet cumisüveg...

Tápis vagy anyatejet cumisüvegbő kapó babák anyukái. Kivitelezhetőnek tartjátok azt, hogy a picit csak pohárból etessétek cumisüveg helyett, azért, hogy a kicsi ne váljon cumisüvegfüggővé?

Figyelt kérdés
Újszülött korától kezdve.
2009. aug. 13. 14:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon haspók a kisfiam, már a kiskanállal is rekordsebességgel kell a szájába nyomni a dolgokat, nehogy jöjjön az üvöltés közben, elképzelni sem tudom, mit tett volna, ha kiskanállal itatom. A poharat nem tudom, még nem használtuk, de az speciel nekem szimpatikus, elő is vesszük majd a régi kávéspoharakat, csak még nem volt rá érkezésünk, mert a kupi közepén a padláson figyelnek. Illetve szerintem idő kérdése is, mert mit tesz az, akinek épp nagyon éhes a babája, de nem hajlandó türelmesen kanalazni, inni? Hagyja üvölteni, hogy "addig nem kapsz többet, mig szépen ki nem kanalazod"? Szerintem a fő cél, hogy egyen a gyerek a végén, nem az, hogy mivel.
2009. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam 8 es fel honapos koraig csak ejjel es felalomban, reggel volt hajlando szopni. Napkozben lefejt anyatejet kapott (persze mar mast is). Sajat magat valasztottal el a cicitol 8 es fel hosan. Nappal nem akart szopni csak kb 2-3 honapos koraig.
2009. aug. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%

Első vagyok.

Ne haragudjatok, meg szoktam állni, de most nem tudom...


"Csak úgy utálom, hogy vannak ilyenk mindentudo, okoskodó anyukák, akik totál lenézik a másikat és abszolut nem tudják elfogadni a más véleményt."


Ezt írod kommentben és a veled egy követ fújó anyukák riposztolnak is, hogy bizony, az lehetetlen, nincs rá idő, hogy lefejd, nekiadjad kiskanállal...


Én megtettem, kérdésedre leírtam, normálisan, emberi hangnemben. Fejtem, nekiadtam. Hónapokig.

ERRE LEPONTOZTOK???

Ez esetben TI vagytok azok, akik okoskodnak és nem fogadnak el másik véleményt...

Gondolkozzatok már el egy kicsit.

No, lehet ismét lepontozni, hajrá...

Komolyan, rosszul vagyok az ilyen emberektől...

2009. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó! Tőlem ugyan ne legyelé rosszul,mert irtam is hogy milyen ügyi vagy. Nem pontoztam senkit se le se fel, egyszerűen érdekelt a véleményetek, amit köszönök mindenkinek. És nem Rád értettem, hogy okoskodó vagy, mert ha jól emlékszem nem kezdtél el ripacskodni, hogy mi cumisüveges kismamák milyen bénák és "sokeszűek" vagyunk, hogy cumisüveget merészelünk dugni a gyerekünk szájába. Ugyanis a felháborodásom nem a Te személyednek szólt, de úgylátszik magadra vetted. Sajnálom!

Én sem értem értem miért lett lepontozva az első pár válasz, de számomra mind hasznos és tanulságos volt.

2009. aug. 14. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!