Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves (egyébként nem sokat...

Egy éves (egyébként nem sokat játszó, inkább mesenéző) kislánynak mit ajánlotok karácsonyra?

Figyelt kérdés
14 hónapos a lányom. Tanulóasztalkát szerettem volna/szeretnék Neki Karácsonyra de 17 ezer forint a Fischer Price-os, az nekünk sok... :( Szeretnék Neki valami olyan kreativitást, logikát fejlesztő játékot ami végre lekötné. Most egyelőre csak összeütögeti a kockákat, a mesekönyveket nagyon szereti lapozgatni, meg pakolgatni de még a formakereső játékok ilyesmi nem érdekli, hiába vettem neki többet is... Ruhája van elég, az szerintem felesleges. Mit ajánlotok ami megfizethető?
2012. nov. 10. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Lányom odavolt a böngésző könyvekért ekkora korában:

pl. Tavaszi böngésző [link]

Mindent megtaláltok benne - járműveket, állatokat, embereket, gyümölcsöket stb. Nagyon sokat lehet belőle tanulni!


Ami még nagy kedvence volt: egy doboz, teli fiókokkal - kinyitotta, becsukta, belepakolt, kipakolt...elvolt vele hosszú percekig. Ilyesmi: [link]

Kreatív boltban vettük.


Csináltam neki fotóalbumot a családunkról, na azt is imádta. Nézegette, lapozgatta és közben fontos infókat gyűjtött a családtagjairól. :)


Ekkor kezdte megszeretni a műanyag kismotort is.


S még egy:

[link]

Sz ilyesmi játékokat is szerette. (Lehet nyitogatni, tologatni, zenél)

2012. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fiókokat Ő is imádja ki-be huzigálni csak én mindig félek, hogy odacsípi a kezét. De egyébként azok a játékok amiket belinkeltél, teljesen az Ő érdeklődését tükrözik! Nagyon beletaláltál, köszönöm!!! :)
2012. nov. 10. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szereti a fiókokat, szerintem nagyon jó ötlet a belinkelt kisszekrény. Attól ne félj, hogy becsípi a kezét, illetve 1x-2x lehet, hogy előfordul, de utána megtanul vigyázni vele. :-)
2012. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tanuló asztalt nézted már vaterán, tesz-veszen. Lehet, hogy találnál jó állapotút, megfelelő áron.
2012. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én így, 3 gyerek után valami egyszerű kesztyűbábot vennék ilyen korú gyereknek, amivel aztán közösen mesélhetünk... Mondom ezt úgy, hogy egyik gyerekemnek sem vettem ilyen idős korában :) DE egyvalamire rájöttem: 2 éves korukig fogalmuk sincs arról, hogy mi az a karácsony, vagy egyáltalán hogy most mi van... Ilyenkor még inkább a készülődésbe kellene bevonni, a díszítésbe, hogy átérezze a meghitt hangulatot, azt, hogy valami különleges nap van ma, finomat főzünk, színes és illatos mézeskalácsot sütünk és ragyogó karácsonyfát díszítünk. Az már csak plusz,hogy valami ajándék kerül valahogy a fa alá. Nem értik, a nagy kavalkádban csak teljesen összezavarodnak. Hidd el, nem az ajándék a fontos, hanem az ünnep meghittsége, varázsa...
2012. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!