Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiúnak mit...

7 hónapos kisfiúnak mit vennétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Max. 10.000 Ft
2012. nov. 10. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Semmit. Kicsi még.
2012. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 7,5 hónapos. A legjobb játék egy szalag a centiméterem , flakon és ilyen értéktelen dolgok. De valamit vegyél és csomagold be szépen, jó lesz szétcibálni a csomagolást.
2012. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kislányomnak sütifaló kincsesbödönt vettünk,kicsit később jó lesz majd neki.Egyébként anyukám nálunk is mindig ezzel jön nem kell neki semmi kicsi még.nekünk van egy 3 éves kisfiúnk ő is kap,és kapott is.Van 6 gyerek a családba akinek vennünk kell ajándékot én soha nem tudnám megtenni,hogy nem veszek a sajátomnak legalább egy kis valamit.Lehet hogy nem tudja felfogni meg nem emlékszik rá,de az én lelkem tuti nem lenne nyugodt,ha pont ők nem kapnának tőlünk semmit.

Ja,a családtól meg állványos hintát fog kapni.imád hintázni.

2012. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ezzel én is így vagyok, ezért szeretnék neki is venni valamit.
2012. nov. 10. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Mindig vettem ilyen korú gyerekeimnek is,ez természetes!

2012. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is sütifaló kincsesbödönt vettünk a kislányunknak karácsonyra, igaz ő 8 hónapos lesz karácsonykor. Lehet hogy ő még nem tudja, de én sem tudnám elképzelni azt, hogy ne kapjon semmit karácsonyra. Most volt a névnapja, arra is kapott játékot és ruhákat is. Azt sem tudja még, hogy névnapja van, meg hogy kap valamit, de mégis vettünk neki!!
2012. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem neki még korai a formabedobós játék. Ez a zenélős labda biztosan felkeltené az érdeklődését és nem is olyan drága.

[link]

2012. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!