Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 14 hónapos kisfiúnak mit...

Egy 14 hónapos kisfiúnak mit lehet venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! epitokockat, formabedobost, tologathato kisautot, motort, mindent ami brummog:)
2011. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Esetleg ez?

2011. nov. 22. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi most vettük meg az én 14 hónapos fiamnak az ajándékot, ami egy kis vasút, egy sima kör alakú sínnel, egy mozdonnyal és egy vonatozó résszel, amin körhinta szerű kis rátét van (azt hiszem, ez forog, amikor megy a vonat). Elemmel működik, gombokat lehet nyomogatni rajta, amitől tülköl meg zenél meg villog. 12 hónapos kortól ajánlott, 7000 Ft. volt a Tesco-ban. Szerintem ez jó kis ajándék!
2011. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem, amit kitettél, szerintem túl komplikált még egy 14 hós babának (3 éves kortól ajánlott a leírás szerint)
2011. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fa építőkockát, fa formabeillesztőt, formabedobó.

A formabedobó az már lehet menni is fog neki, a formaillesztő az másfél éves kortól van. Addig is élvezettel pakolgatja.

Esetleg valami hangszert még.

2011. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minél több biztonságos készségfejlesztő játékot.
2011. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
WOW játékot pl. :-)
2011. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!