Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos kisfiam fél 5 óta...

4,5 hónapos kisfiam fél 5 óta alszik, attól tartok, hogy belealszik az éjszakába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem túl jó alvó, a délutáni alvása szinte mindig 30 perces, de most (tegnap is) túlaludta. Csinált már ilyet, akkor nem ébresztettem fel. Reggel nagyot aludt,3 órát, emiatt elcsúszott a napunk, ezért került ilyen későre a délutáni alvás.

#5 hónapos; alszik
2012. nov. 10. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ébreszd akkor fel.
2012. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor felkeltem! Szépen, finom, aztán fürdés, attól kicsit felébred és később alszik el! De legalább éjjel csönd van!:)
2012. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is felkelteném. Az én lányom is a múltkor elaludt fél 5-kor és hagytam aludni, 7 óra után ébredt fel, és este 11-kor tudtam nagy nehezen elaltatni. Azóta ha ilyen van, akkor mindig felébresztem időben!
2012. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem kelteném fel. Tegnap a fiam kb 6kor aludt el és ma reggel 6kor kelt. Ha éjszaka kelt volna fel akkor sincs gáz, megetetem és pillanatok alatt vissza alszik.
2012. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, végül felkelt magától 6 után, így folytattuk a napot a megszokott napirend szerint. :)
2012. nov. 11. 08:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy mi a napirendetek?
2012. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a napirendünk:

reggel 6 körül kelünk, 1/4 - 1/2 7 körül szopi

utána másfél-2 órát fönt van, majd alvás (1-3 óra)

10-11 között szopi

utána 1. séta, általában vásárolunk, ügyintézünk (ide szoktam időzíteni, ha kocsival kell mennünk valahova), a séta alatt alszik 30 percet a babakocsiban

13-14 között ebéd szopi, utána másfél-2 órát bír, és jön a délutáni alvás, ami sajnos mindig csak 30 perc

16 körül szopi, majd 2. séta

18 körül köztes szopi (délutánra, estére kevés a tejem, így próbálom meg növelni a mennyiséget, gyakrabban teszem cicire)

utána játék, "torna", majd fél8 körül fürdés, esti szopi, alvás, 1/2 9 körül szoktam lerakni.

Éjszaka most kétszer ébred (egy darabig csak egyszer kelt), és sajnos a 2. ébredés után alig alszik már. :(

Így nézünk ki! :)

2012. nov. 13. 09:31
 8/8 A kérdező kommentje:
éjszaka fél2 és fél5 körül kel
2012. nov. 13. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!