Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapasztalatotok az...

Mi a tapasztalatotok az emberek előzékenységéről? Babával, vagy még terhesen milyen pozitív vagy negatív visszajelzéseket kaptatok másoktól?

Figyelt kérdés
Mi Nyíregyházán lakunk sajna, és rengeteg negatív tapasztalatom van. Az itt élő embetrek teljes mértékben figyelmenkívül hagyják, ha nagy hassal, vagy már most a babával babyhordozóban közlekedek. Legyen szó egy bevásárlásról. Se az ajtót nem nyitják ki, sőt még a liftbe is bemennek előttünk, főleg a nők. Majdnem nekiütköznek az embernek mint a juhok.. SZÖRNYŰ
2009. aug. 13. 16:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak jókat tudok írni. Már a terhességem alatt is, és amióta megszületett a kisbaba is, úgy érzem sok-sok kedvességet kapok teljesen vadidegen emberektől. Boltban előreengednek, buszon segítenek le és felszállni, csak úgy spontán rámmosolyognak, megjegyzik, hogy nagyon édes kedves kisbaba, stb. Ha rossz kedvem van, zsupsz be a gyerkőc a babakocsiba, megyünk egy kört a városba, és máris jókedvre derülök. Amúgy Szolnokon élek.
2009. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Két hete esett meg velem, hogy az 5hetes fiammal fel kellett mennem Pestre, MÁK. A buszra segítettek felszállni, leszállni, a Kicsinek nagyon fájt a hasa és keservesen sírt, én meg nem tudtam mit csinálni, ringattam, de sírt, és egy kedves úr odajött, hogy látja egyedül vagyok, esetleg szóljon bent, hogy vegyenek előbbre. Délután meg a bankban engedtek be egy tárgyalóba etetni, sajnos a Kicsi felkelt mielőtt sorra kerültem volna. Serencsére nem mindenkiből halt ki a segítő szándék, legyen fiatal vagy öreg.
2009. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bp.-i vagyok,de egy rossz szavam se lehet.Bevásárlóközpontban,postán,gyógyszertárban szinte mindig előre akarnak engedni a pénztárnál(ha idős emberről van szó mindig visszautasítom,mondván,a kis 15 hónaposomnak meg kell tanulni türelmesnek lenni).Mivel kocsival járok,a tömegközlekedésről nem tudok nyilatkozni.Nekem eddig csak + tapasztalatom van!
2009. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!