Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcs, zöldség foltokat...

Gyümölcs, zöldség foltokat mivel szeditek ki a kisruhákból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gyümölcs, illetve zöldségfoltokat mivel lehet kiszedni? Próbáltam már több mindent, de nem sok jó eredménnyel. Talán a flóraszept volt a legeredményesebb idáig. Olyan kéne ami szines ruhákhoz is jó.

Bukós a babám, így nem csak az etetésnél jönnek a foltok, ott még tudok rá figyleni, de ha leteszem akkor a bukás miatt bizony jóval kaja után is olyan lehet a ruhácska, lepedő.


2012. nov. 11. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok! Minden ruhácskán étlap van :)
2012. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mi nem görcsölünk már a foltokon,

a pici ruháját szinte naponta mossuk,hogy mindig tisztában legyen,de ha nem jött ki teljesen a folt,akkor nem jött ki,a ruha tiszta,az a lényeg,

úgyis mindjárt kinövi,azt veszünk neki újat,

2012. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát ja, csak nem vihetem orvoshoz csupa foltos ruhácskában és sétára sem szívesen vinném úgy, bár most nem látszana az overálban :)

meg kaptunk ruhácskákat és érdekes alig van rajta folt.... nem tudom hogy csinálják, bár biztos nem bukott ennyit mint az enyém. Már kb 45 percet sétáltam vele, büfiztettem és mikor letettem kijött a szilva a lepedőre....

meg vásároltam a vaterán kisruhákat és gyönyörűek, nem foltosak... Más hogy csinálja????

2012. nov. 11. 09:21
 4/6 A kérdező kommentje:

bár azért volt 45 perc mert telefonáltam és fel sem tűnt, a gyerek meg jól viselte a kézben létet :D


Sok cég úgy hírdeti a termékét, hogy elbánik a makacs foltokkal, hát odaadnék nekik egy két ruhát :)

Amúgy próbálom frissen kimosni, de nem mindig tudom őket.

2012. nov. 11. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vanish szappannal bedörzsölöm mosás előtt és így kijönnek a foltok, egyedül a spenót amit nem sikerült kiszedni.
2012. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
próbáltam volt ami ki is jött, de a legtöbbje nem.
2012. nov. 11. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!