Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék fülbevalót a babámna...

Szeretnék fülbevalót a babámnak mielőtt hazahozzuk a korházból, úgytudom a növérek megcsinálják csak vinni kell fülbevalót? De milyet? Milyen a bébifülbevaló? Van olyan ami nem zavarja a babát? Hol vettétek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen beszurjak neki csak vinni kell.

A baby fulbevalo idezo jelbe mert itt nekem olyan nincsen logos.

Es picike.

De sok ekszerboltba lehet kapni.

A Westenben is lattam mar es a Koruton is.

2009. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Álltalában először nem aranyat raknak, mert nem lehet tudni hogy van e fém allergiája!Először orvosi fémből lévő pont fülbevalót raknak.Kozmetikus is megcsinálja 1-2 ezerért, de ha a kórházban szeretnéd ott is, de kozmisnál megtudod venni a fülbevalót.Ha jól emlékszem a lányomé 1300ft volt 2 éve!
2009. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem is tudom... Én megvártam, amíg a lányomnak kinyílt az értelme és ő maga kérte a fülbevalót. Ez három éves korában volt, kozmetikus lőtte be neki.
2009. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább lövesd ki neki. Sokkal sterilebb, mert egyből a fülébe kerül fertőtlenítés után, nem kell kihúzni a tűt, majd betenni a fülbevalót. Én is lövettem a kislányomnak 10 hetesen egy ékszerboltban, de 1 hetes kortól már lehet! Gyönyörű volt első perctől kezdve neki nem is vérzett, nem gyulladt be. Viszont láttam olyan babát akinek a kórházban fúrták, és tiszta vörös lett a kis füle. Pici pont fülbevalót vettem, egyébként ezt is piszkálja, szerintem a bébi karikát még jobban piszkálná. 5000 ft volt fülbevalóval együtt, de ha vittem volna (van a keresztlányomnak is) akkor csak a lyukasztást kell kifizetni.
2009. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megcsináltattuk a fülbevaló befúrást a kórházban. Egyáltalán nem sírt a baba.(ott csinálták előttem.)A baráti társaságunkban van egy kiscsajszi, aki a keresztszülőktől az ötödik szülinapjára fülbevaló-belövést kapott. (természetesen a kiscsaj is akarta) Miután a kozmetikus belőtte az egyik fülébe a cuccot, akkora hisztit csapott, hogy hagyták a fenébe az egészet. Mindez májusba volt, és hallani sem akar azóta sem arról, hogy a kislányoknak mindkét fülébe van fülbevaló....
2009. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nagyon bízd kozmetikusra!Egy baba fickándozik és üvöltve sír és nem biztos,hogy meg tudja csinálni,úgy,hogy jó legyen!

Vannak pici,beakasztós fülbevalók és azt szokták beszúratni!Az arany szerintem azért jobb,mert arra kevés gyerek allergiás!

2009. aug. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a kórházban hazajövetel napján lövettem a fülébe, és igen a nővérek csinálják. Nagyon örülök, h. betetettük, mert nem fájt neki (akkor még nem éreznek fájdalmat), nem is sírt, és nem is foglalkozik vele azóta sem. Nekünk a kórházban adták a fülbevalót, orvosi műanyag-féle és 4 féléből lehetett választani. 3000 Ft volt.
2009. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám hogy nem éreznek fájdalmat!Már a pocakban éreznek!De valóban jobb minél előbb!Nekünk kozmis lőtte be 2000 volt , és a lányom aludt.Mikor csattant a gép akkor kelt csak fel, de fél perc múlva aludt tovább!Pont fülit rakattunk neki, és soha nem volt vele baj.Kb 1 éves volt mikor karikára váltottunk.
2009. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!