Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú bébi italt...

Milyen márkájú bébi italt vegyek a 4 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Pontosan az érdekelne, hogy hol tudok 100%- os hozzáadott cukor nélküli őszibarack levet venni a 4 hós babámnak! Most kezdtem el adni neki a gyümit! Alma levet én csinálom neki, de barackot ilyenkor már nem lehet kapni, így kénytelen vagyok megvenni! Sütőtök, répa is érdekel!
2012. nov. 11. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Sehol.

egy 4 hós babának nincs szüksége ilyen italokra.

ha elakarod kezdeni hozzá táplálni akkor ne italoztasd hanem etesd és ezt te magad is megteheted.


hozzáadott cukor a legkevesebb egy alma és barack is rengeteg saját cukrot tartalmaz én pl most 2 éves gyerekemnek 100%-s almát veszek, ebben nincs semmi más, de felesben higítom vizzel.

2012. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. De minden babának szüksége van a cukorra is. Ha nem kap soha cukrot, a szervezete NEM termel inzulint, és azt a szervezettől vonja el. Ebben az esetben a gyerek cukorbeteg lesz!
2012. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sütőtök, répa az van friss most.

Sütőtök egyébként van a szentkirályinak.

2012. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Első! A védőnőnk mondta, hogy első körben úgy kezdjem a hozzátáplálást, hogy alma, őszibarack, sütőtök répa LÉ! Majd ez után a kör után adunk ilyen sorban pürét! Almát, sütőtököt, répát meg tudom csinálni, mert van, de őszibarackot ahogy írtam az elején is, nem tudok venni!


Tisztában vagyok vele, hogy cukorra szükség van, de véleményem szerint elegendő annyi mennyiségnek a szervezetbe jutni, amennyi a gyümölcsben természetesen előfordul, és még nincs szüksége pluszra. A későbbiek folyamán úgy is fog még elég mesterséges anyagot a szervezetbe vinni!


Ilyen bébi italra lennék kíváncsi, amit kifejezetten babáknak gyártanak! P: HIPP, Kecskeméti, Szentkirály!

Arra lennék kíváncsi melyik a legtermészetesebb, hol kapható? A tescoba, ilyen helyeken csak vegyes leveket láttam!

2012. nov. 11. 21:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban bébi italt keresek!
2012. nov. 11. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Szentkirályinak és a Kecskemétinek is olyan üdítője, ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot, de meg kell nézni, mert sokban van sajnos ebben a márkában is.

Kecskemétiből a körte-almát szeretjük a legjobban, de én is hígítani szoktam. Szentkirályiból sütőtökös volt valamivel kombinálva, az sem volt rossz, abban sem volt cukor.

Mondjuk nem napi szinten isszuk, csak akkor, ha éppen úton vagyunk és tolódik egy kicsit az étkezés, hogy addig is legyen valami a pocakban...


Szóval szerintem több márkában is vannak ilyenek, de őszibarackosat még nem láttam, amihez ne adtak volna cukrot. :(

2012. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6. vagyok ismét

Szerintem ezek mind kombináltak, a cukor hozzáadása nélküliek legalábbis, mert én is úgy nézegettem volna, de nem találtam, úgyhogy muszáj volt bevállalósnak lenni. Mondjuk én nem a kezdeti kóstoltatásnál használtam, úgyhogy azt nem ajánlom inkább nektek :).

Nekem szerencsére pont nyárra esett...


De szerintem elég egy-két gyümölcsnél a lé-kóstoltatás, én is csak a barackkal és az almával csináltam, utána a többit már egyből kapta. Szerintem ez addig kell, amig rá nem áll a kis gyomra az eltérő dolgokra.

De ha mindenképp szeretnél őszibarackot kóstoltatni...habár szerintem mivel nincs szezonja, nyugodtan kihagyhatod, lé formában legalábbis. Mert ilyenkor vagy fagyasztottat mondanak, vagy bébikaját... Szóval vannak bio levek, amik ugyan nem babáknak gyártanak, de mivel semmi egyéb összetevő nem lehet benne, gyakorlatilag olyannak kéne lenni, mint amit te csinálnál neki...akkor próbáld azzal...

2012. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sokat segített! Az alma levének kóstoltatását kezdtem ma, holnap pedig megyek veszek őszibarack nektárt, és szerdán már azt kezdem kóstoltatni vele! Az alma eddig úgy tűnik bejön neki :D
2012. nov. 11. 22:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak a kecskeméti márkából láttam eddig egyáltalán őszilét, de azokban rendszerint van cukor...

Mondjuk mi a hét végén kezdjük a kóstoltatást, de én max csak az almának a levét fogom különm kóstoltatni, nekem azt mondta a védőnőm, hogy hígítsam fel kicsit jobban a püréket elsőre (anyatejjel vagy forralt vízzel).

2012. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!