Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha krémtúrót adok...

Nem baj, ha krémtúrót adok 9hónapos babámnak? Van valami tanácsotok mit adhatnék neki?

Figyelt kérdés
Danone krémtúrót adtam és utána olvastam,hogy tejszín is van benne.Sajnos nem eszi meg a sima túrót,joghurtot,kefirt,túró rúdi belsejét és a gabonapépeket se.

2012. nov. 6. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Ennyi idős babának már lehet adni; ha attól eltekintünk,hogy mennyi adalékanyag van benne.

Ha nem lesz tőle kiütéses,akkor simán.

2012. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mindennap adod, akkor mehet. Joghurtba kis babapiskóta , keksz megáztatva? Fiam se ette "üresen" csak ha bele volt vmi téve.
2012. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Isteni krémtúrót tudsz otthon készíteni! Összeöntöd a túrót bármilyen gyümölccsel, lehet többféle gyümölccsel is, összeturmixolod, és kész! Az én gyermekeim imádták, a 9 hósom is imádja, és a 4 évesem is ilyet szokott enni a mai napig!


Amiket felsoroltál bármelyiket nyugodt szívvel add a babádnak, dobd fel egy kis gyümivel, és szívesen fogja enni!

2012. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma reszelt almához a túró rúdi belsejét adtam,de nem tetszett neki.
2012. nov. 14. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!