Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki a babájával alszik,...

Aki a babájával alszik, hogyan teszi? A párnáján fekszik a baba, vagy valamiben mellette (pl. textil mózesban), esetleg párna nélkül alszotok?

Figyelt kérdés
Az én kicsim(pár hetes) velem alszik,és szoptatom is éjjel.A gondom,hogy nem vagyunk egy magasságban,ha én párnán fekszem,viszont párna nélkül nem tudok aludni(az ő gerincének viszont az nem tesz jó,ha az én párnámon fekszik).A babakocsihoz van textil hordozó,abba szoktam magam mellé tenni(kemény az alja,és így valamivel magasabban van.Vajon jó ez így?Ti hogyan csináljátok?
2012. nov. 11. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem volt, hogy ott aludt, akkor a feje alatt csak textilpelus volt és a mellem magasságában volt a feje. Így nem volt gond, hogy én párnán alszom :) Ha nem kelt olyan sokszor, akkor csak mellettem aludt a kiságyban, nem volt rácsvédőnk, igy ha felébredt, nem kellett felkelnem, csak kinyitni a szemem. Na meg ő is látott, érzett, hogy ott vagyok. Amikor az én eü-i problémáim miatt éjjel 2 óránként evett, akkor kénytelen voltam mellé tenni mert nem tudtam ébren maradni szoptatás közben :( Nappal nem tudtam aludni, van egy nagyobbam is.
2012. nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor "beállítom" őt cicimagasságba...köszi Neked!
2012. nov. 11. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!