Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek cumit milyet és...

Újszülöttnek cumit milyet és hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
Milyen árban vannak?
2012. nov. 12. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi Mam-at vettünk és nagyon szerettük! Mosta Tescoban van leértékelve újszülött cumis csomag (2 pici 1 nagyobb cumisüveg, 2 cumi, 1 rágóka), és 3900 körül van ha jól emlékszem.
2012. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Avent-ot vettem, 2db. van egybe, 3500ft volt.
2012. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Avent , 2 db-os olyan 2500 volt. Azért külön szeretem, h van kupak is hozzá, ha megyünk vhova, jó ha el lehet tenni higiénikusan is a cumit.
2012. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nuk cumit vettem abból is szilikont.Ez a fajta bevált mind a négy csemetémnél.

Ár 299ft a (100ft-os boltban).

Tecoban is kapni de ott az ára 800ft!

2012. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi nem vettünk, a Felicitasos csomagban volt. Kisfiamnak próbáltam csak, nem kellett. Ajándékba is kaptunk, az sincs kicsomagolva,meg kislányomé se. Nem bánom, hogy nem kell nekik.
2012. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi sem vettünk hanem a csomagban lévő mamos használtuk. Szerintem nagyon jó volt :) Mármint nekem jobban tetszett hogy nem lógott az a kanóc vagy mi belőle mint azt hiszem az aventnek van. Még most is olyan van neki, pedig már másfél éves (mármint mamos)
2012. nov. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a Felicitas csomagos Mam cumit adom a kislányomnak, bár nem nagyon kell neki... Ezenkívül van Avent is. Mind a kettőt bekapja végülis, de nem lesz cumis...
2012. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A MAM 0-2 hónapos cumit érdemes venni, az a legkisebb, talán 700-1000 Ft körül van. Nem biztos egyébként, hogy igényli.
2012. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
MAM-osat kapsz ajándékba, és ha a DM-be regisztrálsz a baba-bónuszra, akkor ott is kapsz ajándékba.
2012. nov. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!