Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezekre szüksége van egy...

Ezekre szüksége van egy újszülöttnek? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 29. 11:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
igen
2012. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi megvettük neki, de igazából csak a fejvédőnek, és a paplannak van funkciója. A baldachin csak egyszerűen jól néz ki, de nem kell neki, a párnát szintén nem tettük a feje alá. A fejvédő az tuti kell, mert az én lányom még csak 6 hetes, de már sokszor az ágy széléhez tapadva ébred, a paplant viszont csak hűvösebb éjszakákon használtuk.
2012. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ezekböl a rácsra a védő van meg egyedül. Párnára ujszölöttnek meg paplanra meg baldahinra sincsen semmien szüksége.
2012. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 gabszem ***** válasza:
100%
Hát szerintem meg nem, mi is vettünk és egyedül a fejvédőt használjuk... meleg van a lakásban télen -nyáron (panel), takarónak csak textilpelust raktunk a derekára, párna nem kell az újszülöttnek, takarót lerugja magáról, a baldachintól meg nem jut elég levegő az ágyába, főleg ebben a melegben... (saját vélemény és tapasztalat)
2012. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Paplan helyett nekik még a pléd jobb. Jobban be lehet takargatni vele.
2012. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Paplan, párna, fejvédő nekünk van. Nem bántam meg. Baldachinnak nem látom értelmét, bár jól mutat.
2012. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ezekből csak a fejvédő amire azt mondom, hogy kell.

Az izgőmozgó kis sajtkukac a takarót lerugdossa magáról, alá-fölé mászkál... Legjobb a hálózsák. Párna, sokáig elég egy textilpelus a pici feje alá(nálunk az volt a rongyi...)

Az ágyba matrac-lepedő-kispléd-pelus-fejvédő bőven elég a kicsinek. A többi max az anyukának tetszik, amúgy felesleges mosnivaló:D

2012. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

De a paplan, párna jó lesz később? A fejvédő kell. A baldachin pedig egyszerűen tetszik.


Az ára megéri? Igazából ezért kérdeztem. Van még időnk, majd ősszel szülök, de már nézegetem az akciókat.

2012. jún. 29. 11:25
 9/21 anonim ***** válasza:
Rácsvédő okés, az kel. Párnát és a paplan szerintem felesleges, bár nekünk is van, egy csomagban volt. Olyan nehezek azok a paplanok, merevek, h nem lehet betakarni vele babát.
2012. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Második vagyok... a paplan tuti jó lesz később is, mert elég nagy, a párna is jó lesz.
2012. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!