Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hétvégi nyíregyházi bababörz...

A hétvégi nyíregyházi bababörzén voltatok? Véleményetek?

Figyelt kérdés
Most voltam harmadszor, de teljesen elszomorít, hogy egyre több a viszonteladó. Sok anyuka/apuka horrorárat kér a használt cuccokért. Szerencsére kifogtam 2 anyukát, akik szép (nem agyonhasznált)ruháikat jó áron adták, tőlük vásároltam leginkább.
2012. nov. 13. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most voltam először, nekem tetszett. Fel voltam készülve az árak variációira. Néhol nekem is leesett az állam, hogy mennyit kértek dolgokért (pl. használt plüssállat darabja 1500 ft), de azokat udvariasan otthagytam.

Szerencsére amiket szerettem volna, azokat nagyjából megvettük, és olyan áron, amilyenről nem is álmodtam előtte. :)

Hazafelé beszélgettünk is erről, hogy majd mi mit kezdünk a cuccokkal, ha már nem használja a gyerek. Nem tudom lesz e szívem eladni, és főleg áron alul. Gondolj csak bele, hogy amit újonnan veszel meg drágán, azt eladnád e fél/negyed áron? Nehéz kérdés. :) Persze amit használtan veszel, vagy kapsz az más.

Mindenesetre tavasszal megint szeretnék majd menni, mert érdemes. :)

2012. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze igazad van, de nem egy esetet láttam, hogy amikor meghallották az árát a kinézett ruhának, hordozónak, stb, ott is hagyták. Így igazából alig tudott vmit eladni. Még tavasszal mi is itt vettük a hordozót, pihenőszéket nagyon jó áron.
2012. nov. 13. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!